0
Košík je prázdný
0

    Optický pigtail SM 9/125um, konektor SC/APC, délka 2m, značkový, výroba EU

    Optický pigtail SM 9/125, SC/APC, 2m, HS
     
    Výrobce
    OFIBER
    Kód

    190189

    Part No.

    OPG-9-2m-SC/APC-HS

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    208 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    252 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Optický singlemódový pigtail 9/125um, délka 2 m s konektorem SC/APC značkový vyrobený v EU z kompenent Huber+Suhner.

      Technické parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Single mode
      Konektor (Druh) SC/APC

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Single mode
      Konektor (Druh) SC/APC