0
Košík je prázdný
0

    Optický patchcord MM 50/125um, 1 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PC

    OPC MM 50/125um, 1m, duplex LC-LC
     
    Výrobce
    OFIBER
    Kód

    190198

    Part No.

    OPC-MM-50-1m-D-LC/LC

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    175 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    212 Kč
    Záruka
    6 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Optický multimódový duplexní patchcord  50/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail