Optický patchcord MM 50/125um, 3 m, duplex, LC-ST

multimode, 2 vlákna
 

 

 

Optický patchcord MM 50/125um, 3 m, duplex, LC-ST
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

Ostatní výrobci 

Kód191040
Part No.PO5DLCST3
Vaše cena bez DPH 280   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 339   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka6 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optický multimódový duplexní patchcord  50/125um, délka 3 m, konektory LC-ST

Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.
Nejčastěji se používá k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.
Standardně jsou patchcordy vyráběny v různých délkách a provedeních - simplex nebo duplex, singlemode nebo multimode, tenký (od 2x1,8mm) nebo silný (až 2x2,8mm) a všemi typy konektorů.
Konektory E2000, SC a LC jsou v duplexním provedení spojeny rozebiratelnou sponou, která umožňuje rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní.
Všechny patchcordy je možné vyrobit i v zesílené variantě HEAVY DUPLEX.

Vložný útlum: <=0,3 dB
Útlum zpětného odrazu: >=-20 dB
Teplotní rozsah: -20 do +70 C


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.