0
Košík je prázdný
0

    Produkt je vyřazen!

    Produkt již není v naší nabídce.

    Kontaktujte prosím, manažera produktu:

    Tomáš Altmann

    tomas.altmann@ipmedia.cz

    Switch TP-LINK T2700G-28TQ Managed L3 Gbit Switch, 24x 10/100/1000 + 4x combo + 10G SFP+

    Switch TP-LINK T2700G-28TQ

    Výroba ukončena

    Výrobce
    TP-LINK
    Kód

    178991

    Part No.

    T2700G-28TQ

      Podrobnosti o produktu

      TP-LINK T2700G-28TQ je řízený L2+ switch určený k vytvoření dostupné, škálovatelné a robustní sítě. Switch je vybaven 24 gigabitovými porty RJ-45, 4 combo gigabitovými SFP a až 4 10 Gbit/s SFP sloty, což správci sítě umožňuje velkou flexibilitu sítě. Podporuje základní funkce 3. vrstvy, jako jsou statické směrování a RIP v1/v2 a po upgradu licence řadu dalších funkcí 3. vrstvy, např. OSPF/ECMP/PIM/VRRP T2700G-28TQ také díky funkci fyzického stohování a volitelné redundantní externí napájecí jednotce, poskytuje robustní síť s efektivní redundancí. T2700G-28TQ poskytuje silné funkce zabezpečení umožňující zabezpečit podnikové sítě. L2+ switch TP-LINK TT2700G-28TQ poskytuje spolehlivé a cenově efektivní řešení pro podnikové, školní a ISP sítě.

      Standards and Protocols:
      IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

      Interface:
      24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
      (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
      4 combo gigabit SFP Slots
      Up to 4 10G SFP+ Slots (2 fixed and 2 optional 10G SFP+ Slots)
      1 Console Port

      Network Media
      10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
      100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
      100BASE-FX: MMF, SMF
      1000BASE-X: MMF, SMF
      10GBASE-LR
      10GBASE-SR

      Stacking Speed (Per Port)
      20 Gbps (Full-Duplex)

      PERFORMANCE
      Switching Capacity - Up to 128Gbps for a standalone switch
      Bandwidth/Backplane - Up to 320Gbps when 8 units in the stack
      Packet Forwarding Rate - Up to 95.2Mpps for a standalone switch
      MAC Address Table - 32K
      Packet Buffer Memory - 16 Mbits
      Jumbo Frame - 10240 Bytes
      Number of Routes - 12K
      Number of Static Routes - 256
      Number of IP Interfaces - 128

      L3
      Wire-speed IP forwarding
      Static Routing
      RIP v1, v2
      DHCP Server/Relay

      L2
      IGMP Snooping V1/V2/V3
      802.3ad LACP (Up to 32 aggregation groups, containing 8 ports per group)
      Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
      BPDU Filtering/Guard
      TC/Root Protect
      Loop back detection
      802.3x Flow Control

      VLAN
      Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
      IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP

      Security
      IP-MAC-Port-VID Binding
      IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
      DoS Defence
      Dynamic ARP inspection (DAI)
      SSH v1/v2
      SSL v2/v3/TLSv1
      Port Security
      Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

      Management
      Web-based GUI and CLI management
      SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
      RMON (1, 2, 3, 9 groups)
      DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
      CPU Monitoring
      Port Mirroring
      Time Setting: SNTP
      Integrated NDP/NTDP feature
      Firmware Upgrade: TFTP & Web
      System Diagnose: VCT
      SYSLOG & Public MIBS
      Dual Image

      System Requirements
      Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

      Technické parametry

      Software

      Managment Ano

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poznámka výrobce:

      Oficiální technická podpora pro zákazníky v českém jazyce je dostupná přes e-mailové adresy podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz nebo hotline pracující na telefonním čísle (+420) 245 008 103. Obě služby jsou v provozu v pracovních dnech od 9:00 do 18:00 hodin - první odezva je garantována nejpozději do 24 hodin.

      Stránky výrobce:

      www.tplink.com

      Stránky o produktu:

      http://cz.tp-link.com/products/details/cat-39_T2700G-28TQ.html

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Software