MikroTik CRS326-24G-2S+RM, L3, 24x GB LAN + 2x SFP+ port

Cloud Router Switch, Rackmount, Licence lvl 5, Architektura ARM 32bit
 

 

 

MikroTik CRS326-24G-2S+RM, L3, 24x GB LAN + 2x SFP+ port
 

 


 
 
 

 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

Mikrotik 

Kód170162
Part No.CRS326-24G-2S+RM
Vaše cena bez DPH 3 488   
Recyklační poplatek 1.50; DPH: 21% (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)   
Vaše cena s RP* 3 490   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 4 222   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

 

 

Související produkty


 

MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

738 Kč  bez DPH

 

893 Kč  s DPH
 





 
 
 
Propojovací kabel Mikrotik délky 5m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS a CCR od značky Mikrotik. <BR><BR><b><font face="Tahoma"> Hlavní vlastnosti:</font></b><BR> - SFP/SFP+<BR> - Délka: 5m<BR> - Latentnost: 10Gb<BR> - Specifikace: SFP+

 

878 Kč  bez DPH

 

1 064 Kč  s DPH
 





 
 
 
Kompletní pár SFP+ modulů s DMI diagnostikou. Cisco kompatibilní. kompatibilita i se zařízením jiných značek krom HP. Konektory LC na vzdálenost cca 10km plně odzkoušeny i na delší vzdálenost kde fungování je bez problémů, avšak výrobcem doporučená vzdále

 

1 932 Kč  bez DPH

 

2 338 Kč  s DPH
 





 
 
 



 
 
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Cloud Router Switch MiktoTik CRS326-24G-2S+RM je nový 24 portový Gigabitový L3 Smart switch se 2 SFP+ porty v 19" Rackmount provedení výšky 1U. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do menších instalací, případně jako gateway/router. Switch je dodáván s externím napájecím zdrojem.

Hlavní vlastnosti:
Gigabit L3 switch
19" Rackmount 1U
Určen jako SoHo gateway/router/switch
Procesor: 98DX3236A1-BTD4C000, 800 MHz
512 MB RAM
24x Gb LAN port
2x SFP+ slot
1x RJ45 console
Dohled: Voltage, CPU temperature and PCB temperature monitor
Nastavení switche ve Switch menu
Každý port lze vyjmout z konfigurace switche a využít pro routovací funkce
Externí napájecí zdroj
Bezventilátorové provedení
Předinstalovaný RouterOS Level5

Software:
MikroTik RouterOS, Level 5, předinstalován, aktivován

Porty:
24x LAN 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet with Auto-MDI/X, konektor RJ-45
2x SFP+ slot (1,25 G Ethernet SFP cage)
1x sériový console port, konektor RJ-45

Management:
Local/Remote - Winbox, Telnet, SSH, Web management, SNMP

Memory:
512 MB RAM

Ostatní:
Reset switch
Beeper
Voltage, current and temperature monitoring
Dotykový LCD displej

Napájení:
Napájecí napětí: 8 - 28 V DC, Jack konektor Externí napájecí zdroj součástí dodávky

Pracovní podmínky:
Teplota: -35°C až +65°C

Rozměry:
443 x 142 x 44 mm

Hmotnost:
1,5 kg

Obsah dodávky:
- CRS125-24G-1S-RM
- Externí napájecí zdroj s napájecím kabelem
- USB kabel


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 

Stránky o produktu:

https://mikrotik.com/product/CRS326-24G-2SplusRM




 
 
 

 

Související dokumenty


 

 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.