Patch cord,flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,SC/APC-SC/APC, simplex, 5m,bílý

singlemode, 1 vlákno
 

 

 

Patch cord,flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,SC/APC-SC/APC, simplex, 5m,bílý
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

Ostatní výrobci 

Kód191139
Part No.PO9SSCASCA5EZ
Vaše cena bez DPH 236   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 286   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka6 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace.

Průměr: 5mm
Vložený útlum: <= 0,3dB
Útlum zpětného odrazu: >= -60dB
Teplotní rozsah: -20 - 70°C


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.