0
Košík je prázdný
0

    GPON Ubiquiti UF-Loco, koncová jednotka SC/APC

    Ubiquiti UF-Loco
     
    Výrobce
    Ubiquiti Networks
    Kód

    181383

    Part No.

    UF-LOCO

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    1 170 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)
    Vaše cena  s RP*
    1 172 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    1 418 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení.Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách - připojení ethernetu, síla přijímaného signálu a indikace napájení. UF-LOCO může být napájeno dvěma způsoby. V balení najdete micro-USB adaptér s výstupem 5V. Pokud v dosahu není elektrická zásuvka, lze jednotku napájet přes 24V POE, např. pomocí adaptéru POE-24-12W-G.

      Hlavní vlastnosti:
      - Gigabitový koncová jednotkal
      - Managed
      - Procesor - MIPS32, 240 MHz
      - Paměť: 128 MB DDR3
      - Vlnové délky: 1490 nm TX a 1310 nm RX

      Porty:
      1x 10/100/1000 RJ45
      1x SC/APC

      Management:
      - UNMS (Ubiquiti Network Management System)

      Napájení:
      Micro-USB: 5V, 1A
      24V Passive PoE (Pins +4, 5; -7, 8)

      Pracovní podmínky:
      Teplota: -10° až +45°C
      Vlhkost: relativní vlhkost max. 90% (non-condensing)

      Rozměry:
      76.5 x 76.5 x 26.4 mm (bez zdroje)

      Hmotnost:
      0,77 kg

      Obsah dodávky:
      Zařízení
      Držák na zeď
      Napájecí adaptér s micro-USB konektorem - 5V/1A
      Šroubky + hmoždinky

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Stránky o produktu:

      https://fiber.ubnt.com/

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail