Předřadné vlákno pro OTDR Futura, kroužek, SM 9/125 um, 500 m, SC/APC a SC/UPC

1x SM-9/125 mikronů, konektory se mohou dle požadavku měnit.
 

 

 

Předřadné vlákno pro OTDR Futura, kroužek, SM 9/125 um, 500 m, SC/APC a SC/UPC
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

Ostatní výrobci 

Kód191217
Part No.
Vaše cena bez DPH 9 776   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 11 829   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka12 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Velice kvalitní předřadné vlákno společnosi FUTURA založené na malé a kompaktní velikosti, která se Vám vejde do dlaně. Materiál je plast a hliník čili je velice lehký a zvlášť odolný. Konektory lze měnit dle požadavku klienta.

Hlavní vlastnosti:
Rozměry: 110mm průměr x 50mm výška
Váha: 0,4Kg
Provozní teplota: -33°-+90°C
Délka: 500m
Material: Hliník + ABS
Insertion Loss: <0,25dB
Return Loss: UPC <-50dB a APC<-60dB


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Související dokumenty


 

 
 
 

 

Video


 

Video k produktu



 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.