OEM SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, DMI, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nm

DMI, -20°C + 70°C
 

 

 

OEM SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, DMI, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nm

 Novinka 

 


 
 
 

 

 

Výrobce

IPMEDIA 

Kód100044
Part No.IPMP3112-3LED-20
Vaše cena bez DPH 171   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 207   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Základní optický převodník dvouvláknový s DMI diagnostikou na 20km s vlnovou délkou 1310nm. Tento převodník lze použít při teplotách -20°C +70°C


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 

 

Technické parametry:


 

Název Hodnota
Druh vlákna:  Single mode
Kompatibilita:  Cisco
Přenosová rychlost:  1.25Gbps
Typ přenosu:  2 vlákna
Vlnová délka (nm):  1310
Vzdálenost (km):  20


 
 
 



 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.