Výprodej

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

29

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

11 Kč  bez DPH

 

13 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Kabel LEXI-Net UTP CAT5e, drát, nestíněný, box 305m, fialový, LSOH, značená metrážKvalitní nestíněný UTP kabel LEXI-Net kategorie 5e pro vnitřní instalace splňující protipožární předpisy (LSOH). Kabel je celoměděný (24AWG) fialové barvy. Kabel splňuje požadavky mezinárodních standardů TIA/EIA 568 pro kategorii 5E a je proto vhodný pro ...

 

1 566 Kč  bez DPH

 

1 895 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Držák na stěnu s plotnou 20x20 cm délka 25 cm, průměr 6 cm, připevnění 4 šroubyPrecizně provedený držák antény na stěnu s plotnou pro montáž větších, těžších antén. Délka vodorovné části držáku je 25 cm, délka svislé části pro montáž antény je 14 cm. Průměr trubky z něhož je držák vyroben je 6 cm. Plotna o rozměrech 20 x 20 cm je vy...

 

299 Kč  bez DPH

 

362 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Sektorová anténa duální AirMax 5 GHz 120°, zisk 19 dB, 2 kanály s H a V polarizacíSektorová duální anténa Ubiquiti AirMax 5 GHz se ziskem 19 dBi. Anténa je vhodná pro přístupové body technologií pracující s 2 radiovými kanály (příjem/vysílání) - anténa má 2 vstupy s vysokým odstupem signálu. Anténa je vhodná i pro jednotky Ubiquiti Roc...

 

2 914 Kč  bez DPH

 

3 532 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Parabolická anténa MaxLink Extreme 5 GHz, zisk 24 dBi průměr 40 cm s límcemProfesionální směrová parabolická anténa 5 GHz se ziskem 24 dBi o průměru 40 cm s límcem a radomem. Anténa využívá zářiče výrobce Pacific Wireless. Anténa je vhodná pro spoje Bod-Bod pracující v oblastech s velkou mírou rušení. Anténa se vyznačuje vynikaj...

 

1 490 Kč  bez DPH

 

1 809 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Optický kabel KDP MLT Micro cable SM 9/125, 96 vláken pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 96 vláknový kabel Multi loose tube pro zafukování do mikrotrubiček. Kabel obsahuje barevně odlišená vlákna v primární ochraně v mikrotrubičkách po 12 vláknech s gelem, Tahovým prvkem je centrální prvek FRP a kabel je opatřen HDPE pláš...

 

47 Kč  bez DPH

 

56 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický kabel Flat Drop XL SM 9/125, 48 vláken, METRÁŽ, obdélníkový průřezOptický singlemódový 48 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel Flat Drop XL, METRÁŽ. Kabel má obdélníkový průřez a obsahuje 2 gelové trubičky s vlákny a 1 dielektrický středový tahový prvek. Kabel je určen pro samonosnou montáž závěsem, p...

 

39 Kč  bez DPH

 

48 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi AP Outdoor 5 GHz, 802.11a/n, vč. OMNI antén, PoEUbiquiti UniFi UAP-Outdoor5 je vysokorychlostní, venkovní 2x2 MIMO 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 300 Mbps a podporou norem 802.11a/n. UAP-Outdoor5 je určeno například pro parky a středně velký venkovní prostory. K zařízení jsou přibaleny dvě 6 d...

 

2 671 Kč  bez DPH

 

3 234 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Krytka Stíněný konektor Tyco/AMP RJ-45 8p8c na STP/FTP kabel Cat6a, licnaStíněný konektor Tyco/AMP RJ-45 8p8c na STP/FTP kabel Cat6a, licna, vhodný do přenosové rychlosti 1000 Mbps, pro stíněné kabely průměru 5 - 6 mm.

 

Kč  bez DPH

 

10 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Kotva/držák pro optický kabel OFS Mini LT Drop , hliníkováKotva/držák/úchytka pro samonosný optický kabel OFS Mini LT Drop. Uchycení je dielektrické (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kotvy).

 

51 Kč  bez DPH

 

62 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Sektorová anténa 5 GHz 90°, zisk 17 dB Vertikální polarizace úhel V10°Malá 90° sektorová venkovní anténa se ziskem 17 dBi a vertikální polarizací v šedobílém provedení s možností mechanického náklonu. Je vhodná do anténních systémů základnových stanic a přístupových bodů pracujících v pásmu 5 GHz. Anténa má malé boční lalok...

 

960 Kč  bez DPH

 

1 165 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
Sektorová anténa 5 GHz 90°, zisk 17 dB Horizontální polarizace, úhel V10°Malá 90° sektorová venkovní anténa se ziskem 17 dBi a horizontální polarizací v šedobílém provedení s možností mechanického náklonu. Je vhodná do anténních systémů základnových stanic a přístupových bodů pracujících v pásmu 5 GHz. Anténa má malé boční lal...

 

924 Kč  bez DPH

 

1 122 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
Konektor N Female přímý krimpovací pro koaxiální kabel H155/RF240Konektor N Female přímý krimpovací pro koaxiální kabel s vnějším průměrem 5,4 mm (H155, RF240). Montáž konektoru pomocí krimpovacích kleští.

 

39 Kč  bez DPH

 

47 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Pigtail U.FL/MMCX 20 cm, RG178U pro boxy JirousPigtail délky 20 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem MMCX a antény (nebo svodu) s konektorem U.FL.

 

62 Kč  bez DPH

 

75 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2m, duplex, konektory SC/APC-SC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

172 Kč  bez DPH

 

208 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory SC/APC-SC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

180 Kč  bez DPH

 

218 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, SC/APC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

210 Kč  bez DPH

 

254 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
19" montážní lišta, výška 42U19" montážní lišta Pro vytvoření další montážní úrovně např. patch panelů atd. délka 1867 mm 1 kus. Do racku jsou nutné 2 kusy (1 pár) těchto lišt.

 

242 Kč  bez DPH

 

293 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
MiniGBIC/SFP Modul 100FX MM, LC, 2 km, Cisco compatible, pro 100 Mbps slotMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 100Base-FX port pro Multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE.

 

608 Kč  bez DPH

 

737 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 2 m, simplex, konektory LC/PC-STOptický multimódový simplexní patchcord 50/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-ST.

 

108 Kč  bez DPH

 

131 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

29

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.