0
Košík je prázdný
0

    Cloud Smart Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM, 24x 1Gb port, 2x SFP+ port

    CSS326-24G-2S+RM
     
    Výrobce
    Mikrotik
    Kód

    170142

    Part No.

    CSS326-24G-2S+RM

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    3 192 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)
    Vaše cena  s RP*
    3 194 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    3 864 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Cloud Smart Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM. Tento switch disponuje 24 GB Lan porty + 2 SFP+ šachtami kde lze použít samozřejmě i klasické SFP. Zařízení pracuje se Switch OS. Switch je vhodný do menších instalací, případně jako gateway. Switch je dodáván s externím napájecím zdrojem.

      Hlavní vlastnosti:
      - Non-blocking Layer 2 switching capacity
      - 16K host table
      - IEEE 802.1Q VLAN
      - Supports up to 4K simultaneous VLANs
      - Port isolation
      - Port security
      - Broadcast storm control
      - Port mirroring of ingress/egress traffic
      - Rapid Spanning Tree Protocol
      - Access Control List
      - MikroTik neighbor discovery
      - SNMP v1
      - Web-based GUI

      Software:
      Switch OS

      Porty:
      24x Gigabit LAN
      2x SFP+

      Management:
      Switch OS

      Memory Storage:
      Flash 2MB

      Napájení:
      12 - 30 V (jack nebo passive PoE)

      Pracovní podmínky:
      Teplota: -40°C až +70°C

      Rozměry:
      440 x 144 x 44 mm

      Hmotnost:
      1kg

      Obsah dodávky:
      - CSS326-24G-2S+RM
      - Externí napájecí zdroj

      Technické parametry

      Fyzická specifikace

      Druh instalace Vnitřní - indoor
      Provedení Rackmount

      Napájení

      Typ napájení DC Jack, Passive PoE

      Porty / konektory

      10/100/1000 Ethernet ports (počet) 24
      SFP+ port (počet) 2

      Software

      Managment Ano
      Operační systém Switch OS

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Fyzická specifikace

      Druh instalace Vnitřní - indoor
      Provedení Rackmount

      Napájení

      Typ napájení DC Jack, Passive PoE

      Porty / konektory

      10/100/1000 Ethernet ports (počet) 24
      SFP+ port (počet) 2

      Software

      Managment Ano
      Operační systém Switch OS

      Související dokumenty

      Související produkty

      MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

      738 Kč 

      bez DPH

      893 Kč 

      s DPH

       

      sestava

      Propojovací kabel Mikrotik délky 5m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS a CCR od značky Mikrotik. Hlavní vlastnosti: - SFP/SFP+ - Délka: 5m - Latentnost: 10Gb - Specifikace: SFP+

      991 Kč 

      bez DPH

      1 199 Kč 

      s DPH

      Kompletní pár SFP+ modulů s DMI diagnostikou. Cisco kompatibilní. kompatibilita i se zařízením jiných značek krom HP. Konektory LC na vzdálenost cca 10km plně odzkoušeny i na delší vzdálenost kde fungování je bez problémů, avšak výrobcem doporučená vzdále

      1 932 Kč 

      bez DPH

      2 338 Kč 

      s DPH

       

      sestava