Patchcordy

 

 
 
 

 

další podkategorie Patchcordy:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

115

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

174

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 5 m, duplex, konektory ST-SCOptický multimódový duplexní patchcord 62,5/125, délka 5m, konektory SC-ST, venkovní průměr kabelu 2x2,5mm.

 

204 Kč  bez DPH

 

247 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 1 m, duplex, konektory ST-STOptický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 1 m, konektory ST-ST.

 

141 Kč  bez DPH

 

171 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 2 m, duplex, konektory ST-STOptický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 2 m, konektory ST-ST.

 

162 Kč  bez DPH

 

196 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 3 m, duplex, konektory ST-STOptický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 3 m, konektory ST-ST.

 

214 Kč  bez DPH

 

259 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 1 m, duplex, konektory SC-SCOptický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 1 m, konektory SC-SC.

 

143 Kč  bez DPH

 

173 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 2 m, duplex, konektory SC-SCOptický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 2 m, konektory SC-SC.

 

176 Kč  bez DPH

 

213 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 3 m, duplex, konektory SC-SCOptický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 3 m, konektory SC-SC.

 

179 Kč  bez DPH

 

217 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 1 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCOptický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

175 Kč  bez DPH

 

212 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 5 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PCOptický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 5 m, konektory SC/PC-SC/PC.

 

204 Kč  bez DPH

 

247 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 1 m, duplex, konektory ST-STOptický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 1 m, konektory ST-ST.

 

151 Kč  bez DPH

 

183 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 2 m, duplex, konektory ST-STOptický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 2 m, konektory ST-ST.

 

147 Kč  bez DPH

 

178 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 5 m, duplex, konektory ST-STOptický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 5 m, konektory ST-ST.

 

192 Kč  bez DPH

 

232 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 1 m, duplex, konektory SC-SCOptický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 1 m, konektory SC-SC.

 

133 Kč  bez DPH

 

161 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 2 m, duplex, konektory SC-SCOptický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 2 m, konektory SC-SC.

 

168 Kč  bez DPH

 

203 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 3 m, duplex, konektory SC-SCOptický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 3 m, konektory SC-SC.

 

169 Kč  bez DPH

 

204 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 1 m, duplex, konektory LC-LCOptický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 1 m, konektory LC-LC.

 

171 Kč  bez DPH

 

207 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory SC/PC-SC/PC.

 

132 Kč  bez DPH

 

160 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3 m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

163 Kč  bez DPH

 

197 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

140 Kč  bez DPH

 

169 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

175 Kč  bez DPH

 

212 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

174

položek

9

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.