TP-LINK

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

129

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

129

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
AP/Router TP-LINK WR841N indoor 2,4 GHz, 300 Mbps 802.11b/g/nBezdrátový směrovač 300 Mbit/s Wireless N TL-WR841N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. S technologií 2T2R MIMO nabízí zařízení TL-WR841N výjimečný a pok...

 

441 Kč  bez DPH

 

535 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
AP/Router TP-LINK WR840N indoor 2,4 GHz, 300 Mbps 802.11b/g/nTL-WR840N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří.

 

426 Kč  bez DPH

 

517 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
AP/Router TP-LINK WR840N (ISP) indoor 2,4 GHz, 300 Mbps 802.11b/g/nTL-WR840N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří.

 

426 Kč  bez DPH

 

517 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC220L V2, 1000TX/SFP, jen pro Gigabitové SFP modulyGigabitový media konvertor TP-LINK MC 220L pro převod 1000Base-TX na SFP - hlavně pro optické moduly standardu 1000Base-SX/LX/LH. Parametry optické strany jsou dány vlastnostmi SFP modulu. MC220L se využívá tam kde neexistuje samostatný media konvertor s ...

 

618 Kč  bez DPH

 

750 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
AP/Klient/Repeater TPLINK Archer C2 dualband 2,4/5 GHz s 733 Mbps, 802.11acTP-LINK Archer C2 přichází s další generací standardu Wi-Fi – 802.11ac, zpětnou kompatibilitou se standardem 802.11n a je 3x rychlejší než rychlost bezdrátového standardu N. Díky vyšší energetické úspornosti a robustnímu zabezpečení, standard 802.11ac je ...

 

865 Kč  bez DPH

 

1 048 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
AP/Router MERCUSYS MW305R indoor 2,4 GHz, 802.11b/g/n 300 Mbps, fixní antény 5 dBiBezdrátový router 300 Mbit/s Wireless N MW305R je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. Zařízení MW305R nabízí výjimečný a pokročilý výkon bezdrátového připoj...

 

288 Kč  bez DPH

 

350 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1005D 5x 10/100 port, unmanaged, DesktopMalý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

 

194 Kč  bez DPH

 

237 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
WiFi router TP-Link TL-WA850RE Lite-N Extender/AP - 300 MbpsOpakovač signálu TP-LINK TL-WA850RE je určen k rozšíření pokrytí a zlepšení signálu stávající bezdrátové sítě a odstranění „mrtvých zón“. Díky 300Mbit/s bezdrátové rychlosti N, tlačítku Opakovač signálu, miniaturní velikosti a nástěnné konstrukci nebylo r...

 

431 Kč  bez DPH

 

523 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK T1500G-8T (TL-SG2008) 8x 10/100/1000 port, Easy managed, Desktop kovovýGigabitový inteligentní switch TP-LINK T1500G-8T (TL-SG2008) je vybaven 8 gigabitovými porty RJ45. Přepínač poskytuje vysoký výkon, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni, užitečné strategie zabezpečení a bohaté funkce správy na 2. vrstvě.Gigabi...

 

1 644 Kč  bez DPH

 

1 991 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SG1008D 8x 10/100/1000 port, unmanaged, úspora až 70% energieMalý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

 

502 Kč  bez DPH

 

609 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1008D 8x 10/100 port, unmanaged, DesktopMalý desktop switch v plastovém provedení s 8 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro malé a střední SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru. Podporuje IEE...

 

245 Kč  bez DPH

 

298 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
TP-LINK TL-PA4010KIT, 500 Mbps Mini Powerline Ethernet Adaptér do 230 V zásuvky,Adaptér v provedení nano velikosti TP-LINK TL-PA4010 Starter Kit pro zapojení do domácí elektrické sítě. Výhodou Starter Kitu je že součástí balení jsou již 2 kusy na propojení 2 míst. Umožňuje využití rozvodů 230V elektrické sítě místo počítačových síťov...

 

868 Kč  bez DPH

 

1 052 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1016D 16x 10/100 port, unmanaged, DesktopDesktop switch v plastovém provedení s 16 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro střední a větší SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru. Podporuje IEEE80...

 

520 Kč  bez DPH

 

631 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC111CS, 10/100TX/100FX SM WDM, SC, 20 km, 10/100Base-TMedia konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 20 km. Optický port má 1 SC konektor (přenos po 1 vláknu), media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm pro příjem a 1550 nm pro vys...

 

825 Kč  bez DPH

 

1 000 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC112CS, 10/100TX/100FX SM WDM, SC, 20 km, 10/100Base-TMedia konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 20 km. Optický port má 1 SC konektor (přenos po 1 vláknu), media konvertor využívá vlnové délky 1550 nm pro příjem a 1310 nm pro vys...

 

825 Kč  bez DPH

 

1 000 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC110CS, 10/100TX/100FX SM, SC, 20 km, 10/100Base-TXMedia konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 20 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1300 nm. Napájení externím napájecím adaptérem 9 V - verz...

 

693 Kč  bez DPH

 

840 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SG1024D 24x 10/100/1000 port, unmanaged, Desktop/Rackmount úsporný19" Desktop úsporný switch s 24 10/100/1000Base-TX Gigabit Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je vhodný pro větší Gigabitové sítě. Switch je v kovovém provedení a je ho možné zabudovat do racku nebo použít jako desktop. ...

 

1 874 Kč  bez DPH

 

2 269 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) JetStream 48x 10/100/1000 port+4x SFP port, Managed19" Rackmount switch s 48 10/100/1000Base-TX Gigabit Ethernet porty a 4 SFP Gigabit porty pro rozšíření pomocí MiniGBIC modulu (metalickým nebo optickým). Switch je plně managovatelný přes Web rozhraní. Switch je v kovovém provedení s možností zamontování...

 

8 585 Kč  bez DPH

 

10 390 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
TP-LINK TL-PA4010PKIT, 500 Mbps, startovací sada se zásuvkouTL-PA4010PKIT přemění vaši stávající elektrickou síť na vysokorychlostní internetovou síť bez nutnosti dalších kabelů či vrtání. Není potřeba žádné konfigurace, stačí jen zapojit adaptéry do elektrických zásuvek a okamžitě tak vytvořit síťovou infrastrukt...

 

1 042 Kč  bez DPH

 

1 263 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
USB TP-LINK TL-WN722N Wireless adapter s RSMA externí antenou 2.4GHzTato novinka je obdařena novou externí 4dBi anténou, která Vám umožní získat signál i tam kde to bylo s Vaším notebookem složité. Svou velikou předností je výborný a stabilní signál. Tento USB síťový adaptér máte možnost připojit jak do osobního Pc doma č...

 

240 Kč  bez DPH

 

292 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

129

položek

7

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.