TP-LINK

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

129

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

147

položek

8

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
AP/Klient/Repeater TPLINK Archer C5 dualband 2,4/5 GHz s 1200Mbps, 802.11acWi-fi router Archer C5 V4 AC1200 renomované značky TP-Link zcela využije potenciál vašeho napojení na internet. Kombinuje totiž internetové připojení ve dvou pásmech a dosahuje tím rychlosti až 1,2 Gb/s (pásmo 2,4 Ghz 300 Mb/s a pásmo 5 GHz 867 Mb/s). Užš...

 

1 106 Kč  bez DPH

 

1 340 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
AP/Router TP-LINK WR841N indoor 2,4 GHz, 300 Mbps 802.11b/g/nBezdrátový směrovač 300 Mbit/s Wireless N TL-WR841N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. S technologií 2T2R MIMO nabízí zařízení TL-WR841N výjimečný a pok...

 

441 Kč  bez DPH

 

535 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
AP/Router TP-LINK WR840N indoor 2,4 GHz, 300 Mbps 802.11b/g/nTL-WR840N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří.

 

426 Kč  bez DPH

 

517 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1008D 8x 10/100 port, unmanaged, DesktopMalý desktop switch v plastovém provedení s 8 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro malé a střední SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru. Podporuje IEE...

 

245 Kč  bez DPH

 

298 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1005D 5x 10/100 port, unmanaged, DesktopMalý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

 

194 Kč  bez DPH

 

237 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
AP/Router MERCUSYS MW325R indoor 2,4 GHz, 802.11b/g/n 300 Mbps, fixní antény 5 dBiBezdrátový router 300 Mbit/s Wireless N MW325R je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. Zařízení MW325R nabízí výjimečný a pokročilý výkon bezdrátového připoj...

 

330 Kč  bez DPH

 

401 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SG1005D 5x 10/100/1000 port, unmanaged, úspora až 70% energieMalý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

 

353 Kč  bez DPH

 

429 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
TP-LINK TL-WPA4220KIT, 500 Mbps Startovací sada s Wi-fi extenderemTlačítko klonování Wi-Fi pro velké rozšíření dosahu zjednodušuje konfiguraci Wi-Fi a pomáhá vytvořit jednotnou bezproblémovou domácí síť Standard HomePlug AV nabízí prostřednictvím domácí elektrické sítě vysokorychlostní přenos dat rychlostí až 500 Mbit/s...

 

1 390 Kč  bez DPH

 

1 684 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
AP/Klient/Repeater TPLINK Archer C6 dualband 2,4/5 GHz s 1200Mbps, 802.11acWi-fi router Archer C5 V4 AC1200 renomované značky TP-Link zcela využije potenciál vašeho napojení na internet. Kombinuje totiž internetové připojení ve dvou pásmech a dosahuje tím rychlosti až 1,2 Gb/s (pásmo 2,4 Ghz 300 Mb/s a pásmo 5 GHz 867 Mb/s). Užš...

 

869 Kč  bez DPH

 

1 053 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
AP/Router MERCUSYS AC12 indoor 2,4 a 5GHz, 802.11b/g/n/ac 1200MbpsVýkonný dvoupásmový bezdrátový router Mercusys AC12 nabízí rychlost bezdrátového připojení 867 Mbit/s pro pásmo 5 GHz a 300 Mbit/s pro pásmo 2,4 GHz. je ideální pro aplikace citlivé na přerušení a práci obecně. Širší pokrytí zajistí 4 fixní antény se zis...

 

605 Kč  bez DPH

 

734 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SG108E 8x 10/100/1000 port, Easy managed, úspora až 70% energieMalý desktop switch v kovovém provedení s 8x 10/100/1000 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

 

764 Kč  bez DPH

 

926 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC220L V2, 1000TX/SFP, jen pro Gigabitové SFP modulyGigabitový media konvertor TP-LINK MC 220L pro převod 1000Base-TX na SFP - hlavně pro optické moduly standardu 1000Base-SX/LX/LH. Parametry optické strany jsou dány vlastnostmi SFP modulu. MC220L se využívá tam kde neexistuje samostatný media konvertor s ...

 

618 Kč  bez DPH

 

750 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
WiFi router TP-Link TL-WA850RE Lite-N Extender/AP - 300 MbpsOpakovač signálu TP-LINK TL-WA850RE je určen k rozšíření pokrytí a zlepšení signálu stávající bezdrátové sítě a odstranění „mrtvých zón“. Díky 300Mbit/s bezdrátové rychlosti N, tlačítku Opakovač signálu, miniaturní velikosti a nástěnné konstrukci nebylo r...

 

431 Kč  bez DPH

 

523 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SG108 8x 10/100/1000 port, unmanaged, úspora až 70% energieMalý desktop switch v kovovém provedení s 5 10/100/1000 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

 

596 Kč  bez DPH

 

723 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SG1008D 8x 10/100/1000 port, unmanaged, úspora až 70% energieMalý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

 

502 Kč  bez DPH

 

609 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC111CS, 10/100TX/100FX SM WDM, SC, 20 km, 10/100Base-TMedia konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 20 km. Optický port má 1 SC konektor (přenos po 1 vláknu), media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm pro příjem a 1550 nm pro vys...

 

825 Kč  bez DPH

 

1 000 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC112CS, 10/100TX/100FX SM WDM, SC, 20 km, 10/100Base-TMedia konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 20 km. Optický port má 1 SC konektor (přenos po 1 vláknu), media konvertor využívá vlnové délky 1550 nm pro příjem a 1310 nm pro vys...

 

825 Kč  bez DPH

 

1 000 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
AP/Router MERCUSYS MW305R indoor 2,4 GHz, 802.11b/g/n 300 Mbps, fixní antény 5 dBiBezdrátový router 300 Mbit/s Wireless N MW305R je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. Zařízení MW305R nabízí výjimečný a pokročilý výkon bezdrátového připoj...

 

288 Kč  bez DPH

 

350 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK T2600G-52TS(TL-SG3452) 48x 10/100/1000 port+4x SFP Combo port, Managed JetStream48portový gigabitový L2 řízený switch JetStream se 4 SFP sloty

 

8 423 Kč  bez DPH

 

10 194 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SG1008PE 8x 10/100/1000 port, unmanaged, kovové provedení8portový stolní přepínač s 8 porty PoE poskytuje bezproblémové připojení k síti. Nabízí gigabitový ethernet s rychlostí 1 000 MBit/s a Fast Ethernet 10/100 Mbit/s. 8portů RJ45 s automatickým vyjednáváním (porty 1–8) podporují funkci napájení přes Ethernet...

 

2 998 Kč  bez DPH

 

3 629 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

147

položek

8

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.