TP-LINK

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

129

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

172

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Switch TP-LINK TL-SF1005D 5x 10/100 port, unmanaged, DesktopMalý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

 

216 Kč  bez DPH

 

263 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1008D 8x 10/100 port, unmanaged, DesktopMalý desktop switch v plastovém provedení s 8 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro malé a střední SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru. Podporuje IEE...

 

266 Kč  bez DPH

 

324 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1016D 16x 10/100 port, unmanaged, DesktopDesktop switch v plastovém provedení s 16 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro střední a větší SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru. Podporuje IEEE80...

 

618 Kč  bez DPH

 

750 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1016 16x 10/100 port, unmanaged, Rackmount, kovový19" Rackmount switch s 16 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je vhodný pro větší SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je v kovovém provedení a je ho možné zabudovat do racku nebo použít jako desktop...

 

931 Kč  bez DPH

 

1 128 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1024 24x 10/100 port, unmanaged, Rackmount19" Rackmount switch s 24 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je vhodný pro větší SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je v kovovém provedení a je ho možné zabudovat do racku nebo použít jako desktop...

 

1 274 Kč  bez DPH

 

1 543 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1048 48x 10/100 port, unmanaged, Rackmount19" Rackmount switch s 48 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je vhodný pro větší sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je v kovovém provedení a je ho možné zabudovat do racku nebo použít jako desktop. Pod...

 

2 965 Kč  bez DPH

 

3 589 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SG1024 24x 10/100/1000 port, unmanaged, Rackmount19" Rackmount switch s 24 10/100/1000Base-TX Gigabit Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je vhodný pro větší Gigabitové sítě. Switch je v kovovém provedení a je ho možné zabudovat do racku nebo použít jako desktop. Podpor...

 

2 172 Kč  bez DPH

 

2 630 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Síťová karta TP-LINK TG3468 10/100/1000, PCI-E, Realtek RTL8169Metalická Gigabitová síťová PCI-E karta s chipsetem Realtek RTL8169. Konektor RJ-45 (10/100/1000Base-TX Ethernet), Autodetekce 10/100/1000Mbps, karta má BootROM socket pro bootování bezdiskových stanic. Drivery pro operační systémy Windows, Linux, NetWare...

 

290 Kč  bez DPH

 

353 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1008P 8x 10/100 port, unmanaged, DesktopMalý desktop switch v plastovém provedení s 8 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro malé a střední SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru. Podporuje IEE...

 

992 Kč  bez DPH

 

1 202 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
USB TP-LINK TL-WN821N Wireless adapterTP-LINKTL-WN821N je bezdrátový USB adaptér Draft N s technologií MIMO, umožňující snadné připojení vašeho počítače nebo notebooku k bezdrátovým sítím bez použití síťových kabelů. Jeho maximální přenosová rychlost je až 300 Mbps v závislosti na síle a kval...

 

234 Kč  bez DPH

 

285 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor šasi TP-LINK TL-MC1400, 14-slot, 1x AC napájecí zdroj, unmanagedMedia konvertor šasi pro umístnění až 14 media konvertorů. 19" šasi výšky 2U má pasivní backplane a sdílí napájení pro mediakonvertory - šasi může mít až 2 napájecí zdroje - střídavé nabo stejnosměrné. Media konvertory se do šasi montují pomocí lyžinek do...

 

5 295 Kč  bez DPH

 

6 409 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC220L V4, 1000TX/SFP, jen pro Gigabitové SFP modulyGigabitový media konvertor TP-LINK MC 220L pro převod 1000Base-TX na SFP - hlavně pro optické moduly standardu 1000Base-SX/LX/LH. Parametry optické strany jsou dány vlastnostmi SFP modulu. MC220L se využívá tam kde neexistuje samostatný media konvertor s ...

 

488 Kč  bez DPH

 

592 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC100CM, 10/100TX/100FX MM, SC, 2 km, 10/100Base-TXMedia konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem 9 V - verze ...

 

719 Kč  bez DPH

 

872 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC200CM, 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 kmGigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 550 m. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 850 nm. Napájení externím napájecím adaptérem 9...

 

890 Kč  bez DPH

 

1 079 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC210CS, 1000TX/1000FX SM, SC, 15 kmGigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem...

 

890 Kč  bez DPH

 

1 079 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC111CS, 10/100TX/100FX SM WDM, SC, 20 km, 10/100Base-TMedia konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 20 km. Optický port má 1 SC konektor (přenos po 1 vláknu), media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm pro příjem a 1550 nm pro vys...

 

719 Kč  bez DPH

 

872 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC112CS, 10/100TX/100FX SM WDM, SC, 20 km, 10/100Base-TMedia konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 20 km. Optický port má 1 SC konektor (přenos po 1 vláknu), media konvertor využívá vlnové délky 1550 nm pro příjem a 1310 nm pro vys...

 

719 Kč  bez DPH

 

872 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC110CS, 10/100TX/100FX SM, SC, 20 km, 10/100Base-TXMedia konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 20 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1300 nm. Napájení externím napájecím adaptérem 9 V - verz...

 

719 Kč  bez DPH

 

872 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
TP-LINK TL-POE10R splitterKvalitní PoE Splitter, který podporuje normu IEEE802.3af a umožňuje volbu výstupního napětí 5 V a 12 V. Splitter je vhodný pro napájení většiny AP, IP kamer i IP telefonů. Zařízení lze napájet až na vzdálenost 100 m. Součástí dodávky je propojovací UTP

 

297 Kč  bez DPH

 

361 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
TP-LINK TL-POE150S injektorPoE injektor TL-POE150S plně vyhovuje IEEE 802.3af standardu, a může pracovat se všemi IEEE 802.3af PoE compliant PD (Powered Devices) nebo PoE Receiver adaptéry, např. TP-LINK TL-POE10R, nebo jiné ekvivalentní produkty a rozšiřovat své sítě, kde není ele...

 

431 Kč  bez DPH

 

523 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

172

položek

9

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.