Spojky

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

137

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

19

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Keystone adapter SCAdapter pro spojku SC simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone)

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka LC Single-mode, duplexSpojka LC Single-mode, duplex.

 

35 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka ST Multi-mode, simplexSpojka ST Multi-mode, simplex.

 

20 Kč  bez DPH

 

24 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka SC Multi-mode, simplexSpojka SC Multi-mode, simplex.

 

18 Kč  bez DPH

 

21 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka SC Multi-mode, duplexSpojka SC Multi-mode, duplex.

 

29 Kč  bez DPH

 

35 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka LC Multi-mode, duplexSpojka LC Multi-mode, duplex.

 

124 Kč  bez DPH

 

150 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka SC/PC Single-mode, simplexSpojka SC/PC Single-mode, simplex.

 

16 Kč  bez DPH

 

20 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka SC/PC Single-mode, duplexSpojka SC/PC Single-mode, duplex.

 

30 Kč  bez DPH

 

36 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka E2000/APC Single-mode, simplex vč. kovové pružinySpojka E2000/APC Single-mode, simplex vč. kovové pružiny.

 

249 Kč  bez DPH

 

301 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka FC/PC Single-mode, simplex, ceramic sleeve, kovováSpojka FC/PC Single-mode, simplex, ceramic sleeve, kovová

 

79 Kč  bez DPH

 

96 Kč  s DPH

 
 
 
 
Keystone adapter STAdapter pro spojku ST simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone)

 

14 Kč  bez DPH

 

17 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka SC/APC Single-mode, duplexSpojka SC/APC Single-mode, duplex.

 

66 Kč  bez DPH

 

80 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka SC/APC Single-mode, simplexSpojka SC/APC Single-mode, simplex.

 

34 Kč  bez DPH

 

41 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka SC/APC Single-mode, simplex s krytkouSpojka SC/APC Single-mode, simplex s krytkou proti prachu.

 

47 Kč  bez DPH

 

57 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka LC/APC Single-mode, duplexSpojka LC/APC Single-mode, duplex.

 

73 Kč  bez DPH

 

88 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka E2000/APC Single-mode, Duplex, Huber&SuhnerSpojka E2000/APC Single-mode, duplex, Huber&Suhner

 

509 Kč  bez DPH

 

616 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka LC Single-mode, quadSpojka LC Single-mode, quad

 

83 Kč  bez DPH

 

100 Kč  s DPH

 
 
 
 
Hybridní spojka SC/PC-ST Single-mode, duplex, ceramic sleeveHybridní spojka SC/PC-ST Single-mode, duplex, ceramic sleeve používaná hlavně při měření pro spojování kabelů s rozdílnými typy konektorů. Spojka je vyrobena s přesností pro SM vlákna, lze jí použít i pro MM vlákna.

 

178 Kč  bez DPH

 

215 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka ST Single-mode, simplexSpojka ST Single-mode, simplex.

 

24 Kč  bez DPH

 

29 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.