Optické kabely

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické kabely:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

187

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

104

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel Flat Drop FTTx SM 9/125, 12 vláken, METRÁŽ, obdélníkový průřezOptický singlemódový 12 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel Flat Drop FTTx, METRÁŽ. Kabel má obdélníkový průřez a obsahuje 1 gelovou trubičku s vlákny a 2 dielektrické tahové prvky. Kabel je určen pro samonosnou montáž závěsem, položen...

 

15 Kč  bez DPH

 

18 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, SM 9/125, 12 vláken, univerzální, ochrana proti hlodavcůmOptický singlemódový 12 vláknový univerzální kabel s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s malým p...

 

14 Kč  bez DPH

 

17 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

13 Kč  bez DPH

 

15 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kotva/držák pro optický kabel Flat Drop XL, hliníkováKotva/držák/úchytka pro samonosný optický kabel Flat Drop XL 48 vláken, obdélníkový průřez 12,5 x 5,5 mm. Uchycení je dielektrické (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kotvy).

 

78 Kč  bez DPH

 

94 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 15m, DuplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 15m, Duplex

 

1 260 Kč  bez DPH

 

1 525 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 SC/SC 30m DuplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 SC/SC 30m Duplex

 

1 750 Kč  bez DPH

 

2 118 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 20m, DuplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 20m, Duplex

 

1 288 Kč  bez DPH

 

1 558 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, MM 62,5/125, 8 vláken, univerzální, ochrana proti hlodavcůmOptický Multimódový 8 vláknový univerzální kabel 50/125 um s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s...

 

26 Kč  bez DPH

 

31 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel distribuční LSZH, SM 9/125, 4 vlákna v těsné ochraně 900 um, průměr 5 mmOptický singlemódový 4 vláknový univerzální distribuční kabel s SM 9/125 um vlákny v těsné sekundární ochraně 900 um určený pro páteře a horizontální rozvody v budovách. Kabel je suché konstrukce s kevlarovou přízí jako tahovým prvkem. Plášť kabelu je v ...

 

12 Kč  bez DPH

 

15 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, SM 9/125, 24 vláken, univerzální, ochrana proti hlodavcůmOptický singlemódový 24 vláknový univerzální kabel s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadována nehořlavost. Profesionální dilektrický kabel s ...

 

21 Kč  bez DPH

 

25 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mKvalitní český výrobce optických kabelů KDP - jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

8 064 Kč  bez DPH

 

9 757 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mKvalitní český výrobce optických kabelů KDP - Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

12 740 Kč  bez DPH

 

15 415 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 4 vlákna, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 4 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polyamid a bílým potiskem. <fo

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 8 vláken, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 8 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem. <

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 12 vláken, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 12 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem.

 

12 Kč  bez DPH

 

14 Kč  s DPH

 
 
 
 
Odvíječka malých kabelových cívek do šířky cívky 32,5 cm, hmotnosti 200 kgUniverzální odvíječka malých kabelových cívek primárně určená pro odmotávání optických, metalických a koaxiálních kabelů. Odvíječku je možné použít i pro jiné produkty dodávané na cívkách (řetízky, lana, trubičky atd.). Omezením je šířka a průměr cívky a ...

 

1 233 Kč  bez DPH

 

1 492 Kč  s DPH

 
 
 
 
Odvíječka větších kabelových cívek do šířky cívky 90 cm, hmotnosti 400 kgUniverzální odvíječka větších kabelových cívek primárně určená pro odmotávání optických, metalických a koaxiálních kabelů. Odvíječku je možné použít i pro jiné produkty dodávané na cívkách (řetízky, lana, trubičky atd.). Omezením je šířka a průměr cívky a...

 

2 653 Kč  bez DPH

 

3 210 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel universaální SM 9/125um, 40 m, 12 vlákna, 24x SC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný universální optický kabel SM 9/125 um, 12 vlákna, zakončené 12 vláken, 24x konektor SC/PC, délka 40 m. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je kevlarov...

 

8 691 Kč  bez DPH

 

10 516 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

104

položek

6

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.