Optické kabely

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické kabely:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

187

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

106

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, MM 50/125, 12 vláken, univerzální, ochrana proti hlodavcůmOptický multimódový 50/125um 12 vláknový univerzální kabel s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s...

 

20 Kč  bez DPH

 

24 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

13 Kč  bez DPH

 

15 Kč  s DPH

 
 
 
 
Odvíječka malých kabelových cívek do šířky cívky 32,5 cm, hmotnosti 200 kgUniverzální odvíječka malých kabelových cívek primárně určená pro odmotávání optických, metalických a koaxiálních kabelů. Odvíječku je možné použít i pro jiné produkty dodávané na cívkách (řetízky, lana, trubičky atd.). Omezením je šířka a průměr cívky a ...

 

1 233 Kč  bez DPH

 

1 492 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mKvalitní český výrobce optických kabelů KDP - Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

10 360 Kč  bez DPH

 

12 536 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mKvalitní český výrobce optických kabelů KDP - jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

8 064 Kč  bez DPH

 

9 757 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mKvalitní český výrobce optických kabelů KDP - Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

12 740 Kč  bez DPH

 

15 415 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH

 
 
 
 
Odvíječka větších kabelových cívek do šířky cívky 90 cm, hmotnosti 400 kgUniverzální odvíječka větších kabelových cívek primárně určená pro odmotávání optických, metalických a koaxiálních kabelů. Odvíječku je možné použít i pro jiné produkty dodávané na cívkách (řetízky, lana, trubičky atd.). Omezením je šířka a průměr cívky a...

 

2 653 Kč  bez DPH

 

3 210 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel MM 62,5/125, 4 vlákna, venkovní CentralTube, dielektrickýOptický multimódový 4 vláknový venkovní kabel s optickými vlákny 62,5/125 miktonů uložené v centrální trubičce. Kabel s malým průměrem s PE pláštěm je určený pro přímé položení do země, zatažení nebo zafouknutí do HDPE chráničky nebo uložení do kabelových...

 

24 Kč  bez DPH

 

29 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 2 vlákna, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 2 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel venkovní MM 62,5/125um, 100 m, 4 vlákna, 8x SC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný venkovní optický kabel MM 62,5/125 um, 4 vlákna, 8x konektor SC/PC, délka 100 m. Konektory na obou koncích kabelu jsou řazeny za sebou (délky jednotlivých patchcordových kabelů/vláken jsou odstupňované cca po 5 cm) tak, aby byl minimaliz...

 

4 999 Kč  bez DPH

 

6 049 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Zcomax DROP FTTx G.657A SM 9/125, 4 vlákna, METRÁŽ, černé provedeníOptický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel Samsung DROP FTTx. METRÁŽ. Použitá vlákna G.657A jsou kompatibilní s běžnými low-waterpark vlákny G.652D a umožňují poloměr ohybu až 2,4 cm což umožňuje s kabelem pracovat jako...

 

14 Kč  bez DPH

 

17 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC/LC 60m SimplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC/LC 60m Simplex

 

1 526 Kč  bez DPH

 

1 846 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC/LC 43m Duplex (slonovinová kost)Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC/LC 43m Duplex (slonovinová kost)

 

1 823 Kč  bez DPH

 

2 206 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický Riser kabel Prysmian vnitřní 48 vláken SM 9/125 G.657A2, bílý, vnitřní, METRÁŽVnitřní optický Riser kabel pro rychlou realizaci optických rozvodů v budovách. Riser kabel je tvořen pláštěm ve kterém jsou poměrně volně uložéná optická vlákna v sekundární ochraně. Kabel je určen pro vertikální rozvody a odbočky ke koncovým zásůvkám už...

 

105 Kč  bez DPH

 

127 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 24 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

20 930 Kč  bez DPH

 

25 325 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 4 vlákna, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 4 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polyamid a bílým potiskem. <fo

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 8 vláken, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 8 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem. <

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, SM 9/125, 8 vláken, univerzální, ochrana proti hlodavcůmOptický singlemódový 8 vláknový univerzální kabel s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s malým pr...

 

12 Kč  bez DPH

 

15 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, SM 9/125, 4 vlákna, univerzální, ochrana proti hlodavcůmOptický singlemódový 4 vláknový univerzální kabel s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s malým pr...

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

106

položek

6

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.