SFP/miniGBIC moduly

 

 
 
 

 

další podkategorie SFP/miniGBIC moduly:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

208

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

55

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 10/100/1000BaseT, Mikrotik, RJ-45 Ethernet, SGMIIMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

534 Kč  bez DPH

 

648 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000SX, Cisco, MM, LC, 550/300 m, 850 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/125 µm nebo 62,5/125 µm s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/300 m, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

283 Kč  bez DPH

 

342 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, SC, 2 km, Tx 1550 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem SC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

389 Kč  bez DPH

 

471 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, SC, 2 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem SC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

309 Kč  bez DPH

 

374 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP+ Transceiver 10 Gbps, Cisco, SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm, Cisco compatibileNový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

1 326 Kč  bez DPH

 

1 604 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC220L V2, 1000TX/SFP, jen pro Gigabitové SFP modulyGigabitový media konvertor TP-LINK MC 220L pro převod 1000Base-TX na SFP - hlavně pro optické moduly standardu 1000Base-SX/LX/LH. Parametry optické strany jsou dány vlastnostmi SFP modulu. MC220L se využívá tam kde neexistuje samostatný media konvertor s ...

 

618 Kč  bez DPH

 

750 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, DMI, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

284 Kč  bez DPH

 

344 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

355 Kč  bez DPH

 

430 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP+ Propojovací kabel Mikrotik 5m kompatibilní s CRS a CCRPropojovací kabel Mikrotik délky 5m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS a CCR od značky Mikrotik. Hlavní vlastnosti: - SFP/SFP+ - Délka: 5m - Latentnost: 10Gb - Specifikace: SFP+

 

935 Kč  bez DPH

 

1 133 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, Mikrotik, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

595 Kč  bez DPH

 

720 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP+ Propojovací kabel Mikrotik 1m kompatibilní s CRS a CCRPropojovací kabel Mikrotik délky 1m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS od značky Mikrotik. Hlavní vlastnosti: - SFP/SFP+ - Délka: 1m - Latentnost: 10Gb - Specifikace: SFP+ MSA

 

534 Kč  bez DPH

 

648 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver modul Ubiquiti UF-GP-B+, GPON OLT, Class B+MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

1 761 Kč  bez DPH

 

2 133 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver modul Ubiquiti UF-GP-C+, GPON OLT, Class C+MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

1 943 Kč  bez DPH

 

2 353 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
MiniGBIC/SFP Modul 100FX MM, LC, 2 km, Cisco compatibleMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 100Base-FX port pro Multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE.

 

1 336 Kč  bez DPH

 

1 618 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP+ Transceiver 10 Gbps, Cisco kompatibilní, RJ-45 Ethernet, SGMIIMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Cisco COMPATIBLE.

 

2 309 Kč  bez DPH

 

2 796 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Pár SFP BiDi převodníků WDM 1,25Gbps, Cisco compatibile, SM, LC na 2kmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

781 Kč  bez DPH

 

945 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM, DMI, HP comp., SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmBiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá p...

 

698 Kč  bez DPH

 

845 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM, DMI, HP comp., SM, LC, 20 km, Tx 1550 nmBiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá p...

 

946 Kč  bez DPH

 

1 145 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP+ Propojovací kabel Mikrotik 3m kompatibilní s CRS a CCRPropojovací kabel Mikrotik délky 3m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS a CCR od značky Mikrotik. Hlavní vlastnosti: - SFP/SFP+ - Délka: 3m - Latentnost: 10Gb - Specifikace: SFP+

 

721 Kč  bez DPH

 

874 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, HP, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

423 Kč  bez DPH

 

512 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

55

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.