SM 9/125

 

 
 
 

 

další podkategorie SM 9/125:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

227

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

95

položek

5

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory LC/APC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

201 Kč  bez DPH

 

243 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

175 Kč  bez DPH

 

212 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, LC/PC-SC/PCZjímavá cena- Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/PC.

 

143 Kč  bez DPH

 

173 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, SC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory SC/PC-SC/PC.

 

144 Kč  bez DPH

 

174 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, LC/PC-SC/PCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-SC/PC.

 

182 Kč  bez DPH

 

220 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

140 Kč  bez DPH

 

169 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory SC/PC-SC/PC.

 

132 Kč  bez DPH

 

160 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3 m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

163 Kč  bez DPH

 

197 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory E2000/APC-SC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory E2000/APC-SC/PC, vyrobený v EU.

 

955 Kč  bez DPH

 

1 156 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, konektory E2000/APC-SC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory E2000/APC-SC/PC, vyrobený v EU.

 

770 Kč  bez DPH

 

932 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory E2000/APC-E2000/APC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory E2000/APC-E2000/APC, vyrobený v EU.

 

1 382 Kč  bez DPH

 

1 672 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, konektory E2000/APC-E2000/APC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory E2000/APC-E2000/APC, vyrobený v EU

 

1 750 Kč  bez DPH

 

2 118 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3 m, duplex, konektory E2000/APC-E2000/APC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3 m, konektory E2000/APC-E2000/APC, vyrobený v EU.

 

1 780 Kč  bez DPH

 

2 154 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 10 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 10 m, konektory LC/PC-LC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

243 Kč  bez DPH

 

294 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 7 m, duplex, konektory E2000/APC-FC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 7 m, konektory E2000/APC-FC/PC, vyrobený v EU.

 

1 490 Kč  bez DPH

 

1 803 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3 m, simplex, SC-ST, vyrobený v EUOptický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 3 m, konektory SC-ST, vyrobený v EU.

 

211 Kč  bez DPH

 

255 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, konektory LC/APC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

218 Kč  bez DPH

 

264 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 10m, duplex, konektory LC/APC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

261 Kč  bez DPH

 

316 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5 m, duplex, E2000/APC-SC/APC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory E2000/APC-SC/APC, vyrobený v EU.

 

856 Kč  bez DPH

 

1 036 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 20m, duplex, LC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 20 m, konektory LC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

815 Kč  bez DPH

 

986 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

95

položek

5

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.