Rozbočovače

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

295

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

8

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický rozbočovač SM 1:2, 50:50%, 1310/1490/1550 nm, neokonektorovanýŠirokopásmový optický rozbočovač 1:2 s rozbočovacím poměrem 50:50%. Singlemode 1310/1490/1550 nm pro rozbočocání optických tras v systémech GEPON/CAT over fiber. Rozbočovač je zakončen 3 optickými vlákny délky 1 m, optická vlákna jsou neokonektorovaná.

 

299 Kč  bez DPH

 

362 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický rozbočovač SM 1:3, 1310/1490/1550 nm, neokonektorovanýŠirokopásmový optický rozbočovač 1:3 s rovnoměrným rozdělením výkonu. Singlemode 1310/1490/1550 nm pro rozbočocání optických tras v systémech GEPON/CAT over fiber. Rozbočovač je zakončen 4 optickými vlákny délky 1 m, optická vlákna jsou neokonektorovaná. ...

 

738 Kč  bez DPH

 

893 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický rozbočovač SM 1:2, 50:50%, 1310 - 1550 nm, 3x SC/PC konektorŠirokopásmový optický rozbočovač 1:2 s rozbočovacím poměrem 50:50%. Singlemode 1310 - 1550 nm pro rozbočocání optických tras v systémech GEPON/CAT over fiber. Rozbočovač je zakončen 3 optickými vlákny délky 1 m s konektory SC/PC. <font face=

 

771 Kč  bez DPH

 

933 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický PLC splitter SM 1:32, okonektorovaný SC/APCSplitter PLC 1x32 SC/APC, 1m, průměr:2mm, ABS box

 

1 941 Kč  bez DPH

 

2 349 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický PLC splitter SM 1:16, okonektorovaný SC/APCSplitter PLC 1x16 SC/APC, 1m, průměr:2mm, ABS box

 

1 147 Kč  bez DPH

 

1 388 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický PLC splitter SM 1:8, okonektorovaný SC/APCSplitter PLC 1x8 SC/APC, 1m, průměr:2mm, ABS box

 

666 Kč  bez DPH

 

806 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický PLC splitter SM 1:2, okonektorovaný SC/APCSplitter PLC 1x2 SC/APC, 1m, průměr:2mm, ABS box

 

502 Kč  bez DPH

 

607 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický PLC splitter SM 1:4, okonektorovaný SC/APCSplitter PLC 1x4 SC/APC, 1m, průměr:2mm, ABS box

 

642 Kč  bez DPH

 

777 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.