Ostatní

 

Jsme schopni vyrobit jakékoliv délky, konektory atp. na zakázku, avšak je nutno počítat s dodatelností +/- 3dnů od objednání.


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

310

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

18

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický patchcord SM 9/125um, 3 m, simplex, SC-ST, vyrobený v EUOptický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 3 m, konektory SC-ST, vyrobený v EU.

 

211 Kč  bez DPH

 

255 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord OEM SM 9/125um, 2 m, duplex, ST-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory ST-SC/PC, OEM výrobek.

 

176 Kč  bez DPH

 

213 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 20 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 20 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

753 Kč  bez DPH

 

911 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 6 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PC, vyroben v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 6 m, konektory LC/PC-LC/PC vyrobený v EU.

 

460 Kč  bez DPH

 

557 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord venkovní SM 9/125um, 10 m drop kabel, duplex, LC/PC-LC/PCVenkovní optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 10 m vyrobený z drop kabelu o průměru 3 mm, konektory LC/PC-LC/PC.

 

1 121 Kč  bez DPH

 

1 356 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 50 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 50 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

1 304 Kč  bez DPH

 

1 578 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord venkovní SM 9/125um, 45 m drop kabel, duplex, LC/PC-LC/PCVenkovní optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 45 m vyrobený z drop kabelu o průměru 3 mm, konektory LC/PC-LC/PC.

 

1 606 Kč  bez DPH

 

1 943 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord venkovní SM 9/125um, 30 m drop kabel, duplex, LC/PC-LC/PCVenkovní optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 30 m vyrobený z drop kabelu o průměru 3 mm, konektory LC/PC-LC/PC.

 

1 398 Kč  bez DPH

 

1 692 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord venkovní SM 9/125um, 140 m drop kabel, simplex, LC/PC-LC/PCVenkovní optický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 140 m vyrobený z drop kabelu o průměru 3 mm, konektory LC/PC-LC/PC.

 

2 474 Kč  bez DPH

 

2 994 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, konektory SC/PC-FC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory SC/PC-FC/PC, vyrobený v EU.

 

676 Kč  bez DPH

 

818 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord venkovní SM 9/125um, 90 m drop kabel, 4 vláknový, LC/PC-LC/PCVenkovní optický singlemódový 4 vláknový patchcord 9/125um, délka 90 m vyrobený z drop kabelu Samsung o průměru 3 mm, konektory LC/PC-LC/PC.

 

3 394 Kč  bez DPH

 

4 107 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord OEM SM 9/125um, 2 m, duplex, ST-LC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory ST-LC/PC, OEM výrobek.

 

199 Kč  bez DPH

 

241 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord venkovní SM 9/125um, 50 m drop kabel, 2 vlákna, LC/PC-LC/PCVenkovní optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 50 m vyrobený z drop kabelu o průměru 3 mm, konektory LC/PC-LC/PC.

 

1 606 Kč  bez DPH

 

1 943 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 40 m, duplex, LC/LCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 40 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

1 330 Kč  bez DPH

 

1 609 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 70 m, duplex, LC/LCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 70 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

1 750 Kč  bez DPH

 

2 118 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord OEM SM 9/125um, 1 m, duplex, ST-STOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1m, konektory ST-ST/PC, OEM výrobek.

 

147 Kč  bez DPH

 

178 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord OEM SM 9/125um, 1 m, duplex, ST-SCOptický patchcord OEM SM 9/125um, 1 m, duplex, ST-SC

 

147 Kč  bez DPH

 

178 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord OEM SM 9/125um, 1 m, duplex, ST-SC/APCOptický patchcord OEM SM 9/125um, 1 m, duplex, ST-SC/APC

 

147 Kč  bez DPH

 

178 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.