OFIBER

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

345

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

411

položek

21

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický patchcord SM 9/125um, 20m, duplex, LC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 20 m, konektory LC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

815 Kč  bez DPH

 

986 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP+ Transceiver 10 Gbps, SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm, HP compatibileNový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

1 252 Kč  bez DPH

 

1 515 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
QSFP+ Transceiver, Mikrotik Q+85MP01D, 40 Gbps 850nmOptický modul QSFP+ určen na přenos až 40Gbps na 850nm. Jde o 4 nezávislé kanály SFP+ kde každý má přenos až 10Gbps. určen na přenos do 150m.

 

1 009 Kč  bez DPH

 

1 223 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Propojovací kabel QSFP+/QSFP+ Mikrotik 1m , 40 GbpsMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

505 Kč  bez DPH

 

613 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Propojovací kabel QSFP+/4x SFP+ Mikrotik 3m , 40 GbpsIdeální řešení na propojení v servrových částech, propojení switchů a předně switche CRS326-24S+2Q+RM. Hlavní vlastnosti: Konektory: QSFP+ to SFP+ Poloměr ohybu: 35mm Provozní teplota: 0-70°C<

 

1 009 Kč  bez DPH

 

1 223 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel universální SM 9/125um, 170 m, 4 vlákna, 4x SC/PC vyrobený v EUPředkonektorovaný optický kabel universální SM 9/125um, 170 m, 4 vlákna, 4x SC/PC vyrobený v EU. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je kevlarovou přízí.

 

5 584 Kč  bez DPH

 

6 757 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel universální SM 9/125um, 40 m, 4 vlákna, 4x SC/PC vyrobený v EUPředkonektorovaný optický kabel universální SM 9/125um, 40 m, 4 vlákna, 4x SC/PC vyrobený v EU. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je kevlarovou přízí.

 

2 559 Kč  bez DPH

 

3 096 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Čistící bezchloupkové kapesníčky Kimberly Clark KIMWIPES (280 ks), zelenéČistící bezchloupkové kapesníčky Kimberly Clark KIMWIPES (280 ks), rozměr 4.4"x8.4"

 

135 Kč  bez DPH

 

163 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP+ WDM Transceiver 10 Gbps, SM, LC, 10 km, Tx 1270, Rx 1330 Cisco compatibileSFP+ 1vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s konektory LC. Délka linky může být maximálně 10km, modul využívá vlnové délky 1270 nm. Napájení modulu j...

 

966 Kč  bez DPH

 

1 169 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP+ WDM Transceiver 10 Gbps, SM, LC, 10 km, Tx 1330, Rx 1270, Cisco compatibileSFP+ 1vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s konektory LC. Délka linky může být maximálně 10km, modul využívá vlnové délky 1330nm. Napájení modulu je...

 

966 Kč  bez DPH

 

1 169 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
QSFP+ Transceiver, 40G LR4 , 10kmOptický modul QSFP+ určen na přenos až 40Gbps na 1271, 1291, 1311, and 1331nm. Jde o 4 nezávislé kanály QSFP+ kde každý má přenos až 10Gbps. určen na přenos do 10km.

 

4 916 Kč  bez DPH

 

5 950 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Nádobka Fujikura s pumpičkou na IPA , 120 mlVýhody: - precizně dávkuje isopropylalkohol - při překlopení alkohol neteče z nádoby - se zavřeným víčkem nelze stlačit pumpičku (je uzamčena) - kompaktní rozměry vhodné pro transport a uložení do kufrů svářeček - perfektně drží v pracovním stolíku (

 

518 Kč  bez DPH

 

627 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický box, IP44, výkl. management 24 svárů, 24xSC, průběžné vstupy

 

1 204 Kč  bez DPH

 

1 457 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický kabel Drop Solarix 08vl. 9/125, 3,7mm, LSOH, EcaOptický kabel Solarix SXKO-DROP-8-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální smě...

 

6 090 Kč  bez DPH

 

7 369 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Koncovka na ukončení mikrotrubičky 7 mmKoncovka na ukončení mikrotrubičky 7 mm

 

18 Kč  bez DPH

 

22 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 80m SimplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 80m Simplex

 

1 596 Kč  bez DPH

 

1 931 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický pigtail Solarix SM 9/125um, konektor SC/UPC, délka 1,5 mOptické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Použité je vlákno G.657A2 které je méně citlivé na...

 

41 Kč  bez DPH

 

49 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Průběžný závěs pro optické kabely průměru 4-6 mm s neoprénovou kleštinouPrůběžný závěs DS4 pro kulaté i ploché kabely 4-6mm

 

61 Kč  bez DPH

 

74 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Průběžný závěs pro optické kabely průměru 6-8 mm s neoprénovou kleštinouPrůběžný závěs DS6 pro kulaté i ploché kabely 6-8mm

 

67 Kč  bez DPH

 

81 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Pár SFP+ WDM Transceiver 10 Gbps, SM, LC, 10 km, Cisco compatibileKompletní pár SFP+ modulů s DMI diagnostikou. Cisco kompatibilní. kompatibilita i se zařízením jiných značek krom HP. Konektory LC na vzdálenost cca 10km plně odzkoušeny i na delší vzdálenost kde fungování je bez problémů, avšak výrobcem doporučená vzdále...

 

1 932 Kč  bez DPH

 

2 338 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

411

položek

21

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.