OFIBER

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

345

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

388

položek

20

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Mikrotrubička tlustostěnná 10/6 mm HDPE pro přímé položení do země, růžováTlustostěnná mikrotrubička 10/6 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 24 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optick...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Spojka SC/PC Single-mode, simplexSpojka SC/PC Single-mode, simplex.

 

16 Kč  bez DPH

 

20 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Ochrana sváru optického vlákna 40 mm, průsvitná, teplem smrštitelnáOchrana sváru optického vlákna délky 40 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický pigtail MM 50/125um, konektor SC, délka 1mOptický multimódový pigtail 50/125um, délka 1 m s konektorem SC.

 

36 Kč  bez DPH

 

44 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

13 Kč  bez DPH

 

15 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Spojka LC Multi-mode, duplexSpojka LC Multi-mode, duplex.

 

124 Kč  bez DPH

 

150 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Ochrana sváru optického vlákna 60 mm, průsvitná, teplem smrštitelnáOchrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Spojka LC/APC Single-mode, duplexSpojka LC/APC Single-mode, duplex.

 

73 Kč  bez DPH

 

88 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 10/100/1000BaseT, Mikrotik, RJ-45 Ethernet, SGMIIMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

502 Kč  bez DPH

 

609 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Optický pigtail MM 50/125um, konektor ST, délka 1 mOptický multimódový pigtail 50/125um, délka 1 m s konektorem ST.

 

36 Kč  bez DPH

 

44 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Ochrana sváru optického vlákna 45 mm, průsvitná, teplem smrštitelnáOchrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vlákenOptická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken Více místa za hřebínky pro natožení rezerv. Rozměr: d x š x v 140x100x8mm

 

74 Kč  bez DPH

 

90 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Hvězda vázací pro opt. vlákna 5x oko FA-FR-1Hvězda vázací , pro optická vlákna . Použití do různých optických boxů.

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický pigtail MM 62,5/125um, konektor LC, délka 1mOptický multimódový pigtail 62,5/125um, délka 1 m s konektorem LC.

 

55 Kč  bez DPH

 

67 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Spojka SC Multi-mode, simplexSpojka SC Multi-mode, simplex.

 

18 Kč  bez DPH

 

21 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický pigtail MM 50/125um, konektor LC, délka 1mOptický multimódový pigtail 50/125um, délka 1 m s konektorem LC.

 

56 Kč  bez DPH

 

68 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optická zásuvka FTTH pro 2 spojky SC/E2000 Simplex nebo LC DuplexOptická zásuvka FTTH v bílém plastovém provedení je ideálním ukončením optických vláken v FTTH aplikacích. V zásuvce jsou 2 pozice pro optické spojky SC/E2000 Simplex nebo LC Duplex. Vrchní kryt je pouze nacvakávací, součástí balení jsou záslepky pro nevy...

 

28 Kč  bez DPH

 

34 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 mOptický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m.

 

35 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
DIN BOX 8 SC, kovovýOptický box na DIN lištu kovový pro zakončení či provaření až 12 vláken. Čelo 8x SC simplex (E2000, LC Duplex) , vybavený držáky svárů - 2ks 6 sv. , kabelová průchodka PG 2ks, záslapka PG 2ks) rozměr 130x125x35mm

 

547 Kč  bez DPH

 

662 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

388

položek

20

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.