OFIBER

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

345

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

408

položek

21

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Mikrotrubička tlustostěnná 14/10 mm HDPE pro přímé položení do zeměTlustostěnná mikrotrubička 14/10 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 144 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků opti...

 

11 Kč  bez DPH

 

14 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

11 Kč  bez DPH

 

14 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Spojka SC/PC Single-mode, simplexSpojka SC/PC Single-mode, simplex.

 

16 Kč  bez DPH

 

20 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický kabel Flat Drop FTTx SM 9/125, 12 vláken, METRÁŽ, obdélníkový průřezOptický singlemódový 12 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel Flat Drop FTTx, METRÁŽ. Kabel má obdélníkový průřez a obsahuje 1 gelovou trubičku s vlákny a 2 dielektrické tahové prvky. Kabel je určen pro samonosnou montáž závěsem, položen...

 

15 Kč  bez DPH

 

18 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 mOptický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m.

 

35 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Mikrotrubička tlustostěnná 12/8 mm HDPE pro přímé položení do země, žlutozelenáTlustostěnná mikrotrubička 12/8 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 96 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optick...

 

12 Kč  bez DPH

 

14 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vlákenOptická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken Více místa za hřebínky pro natožení rezerv. Rozměr: d x š x v 140x100x8mm

 

74 Kč  bez DPH

 

90 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Spojka ST Single-mode, simplexSpojka ST Single-mode, simplex.

 

24 Kč  bez DPH

 

29 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor ST, délka 1 mOptický singlemódový pigtail OEM 9/125um, délka 1 m s konektorem ST.

 

34 Kč  bez DPH

 

41 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

288 Kč  bez DPH

 

348 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1550 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

360 Kč  bez DPH

 

436 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, Mikrotik, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

579 Kč  bez DPH

 

701 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Ochrana sváru optického vlákna 45 mm, průsvitná, teplem smrštitelnáOchrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m, SADA 12 barevOptický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m, SADA 12 barev, sekundární ochrana 900 um.

 

429 Kč  bez DPH

 

519 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor LC/PC, délka 1 mOptický pigtail OEM SM 9/125um, konektor LC/PC, délka 1 m.

 

41 Kč  bez DPH

 

49 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Keystone adapter SCAdapter pro spojku SC simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone)

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 10/100/1000BaseT, Mikrotik, RJ-45 Ethernet, SGMIIMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

521 Kč  bez DPH

 

632 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Optická vana 24x SC vybavená kazetou pro 24 vl. výsuvnáOptická vana výsuvná 19" 1U pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) vybava: - pevné čelo 24 číslovaných pozic pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) - 48 otvorů se závity M2 pro fixaci spojek 1x kazeta pro 24 svárů včetně hřebínků pro uchycení svárů...

 

650 Kč  bez DPH

 

787 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Kotva/držák pro optický kabel OFS Mini LT Drop , hliníkováKotva/držák/úchytka pro samonosný optický kabel OFS Mini LT Drop. Uchycení je dielektrické (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kotvy).

 

51 Kč  bez DPH

 

62 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

408

položek

21

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.