0
Košík je prázdný
0

    SC/APC-SC

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    5 produktů
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    126 Kč 

    bez DPH

    152 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    132 Kč 

    bez DPH

    160 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    138 Kč 

    bez DPH

    167 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    149 Kč 

    bez DPH

    180 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 10m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    176 Kč 

    bez DPH

    213 Kč 

    s DPH

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)