E2000/APC-LC/PC

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

416

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

13

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický patchcord SM 9/125um, 7 m, duplex, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 7 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

 

1 558 Kč  bez DPH

 

1 885 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 8 m, duplex, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 8 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

 

1 479 Kč  bez DPH

 

1 790 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU ze značkových konektorů E2000/APC Huber&Suhner a LC/PC konektorů ACON.

 

749 Kč  bez DPH

 

906 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 8 m, duplex, E2000/APC-LC/PC, Fig0 plášť LSFHOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 8 m, konektory E2000/APC-LC/PC v provedení s oválným pláštěm LSFH pro náročnější prostředí, vyrobený v EU

 

1 847 Kč  bez DPH

 

2 235 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3 m, duplex, E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU ze značkových konektorů E2000/APC Huber&Suhner a LC/PC konektorů ACON.

 

1 423 Kč  bez DPH

 

1 722 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, simplex, E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

 

684 Kč  bez DPH

 

828 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 20 m, duplex, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 20 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

 

1 690 Kč  bez DPH

 

2 045 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 13 m, duplex, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 13 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

 

1 456 Kč  bez DPH

 

1 762 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 20 m, simplex, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 20 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

 

813 Kč  bez DPH

 

984 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 13 m, simplex, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 13 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

 

774 Kč  bez DPH

 

937 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU ze značkových konektorů E2000/APC Huber&Suhner a LC/PC konektorů ACON.

 

1 074 Kč  bez DPH

 

1 300 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 22 m, duplex, E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 22m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

 

1 560 Kč  bez DPH

 

1 888 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 10 m, simplex, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 10 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

 

738 Kč  bez DPH

 

893 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.