Výprodej

 

Máte zájem o některý produkt z výprodeje, ale cenu by jste chtěli lepší? Zkuste nás kontaktovat a pokusíme se najít řešení.


 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

53

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

13 Kč  bez DPH

 

15 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Cloud Router Switch MikroTik CRS317-1G-16S+RM, 16x SFP+ port, Level6Cloud Router Switch MikroTik CRS317-1G-16S+RM + 1x Gigabit Ethernet. Zařízení s RouterOS Level6 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do me...

 

7 609 Kč  bez DPH

 

9 209 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik Woobm-USB indoor, konfigurační adaptérMikrotik USB klíčenka, která Vám umožňují bezdrátovou správu sítě. Pomocí této klíčenky kterou propojíte do jakéhokoliv Routerbordu s USB vstupem se dostanete do konfigurace. Následně poté se připojíte skrze bezdrátovou síť do této konfigurace. Díky takto...

 

273 Kč  bez DPH

 

332 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Set konektorů pro zdroj BKE SS-150-480/DINSet konektorů pro zdroj BKE SS-150-480/DIN 1x KONEKTOR-vidlice CPF 5.08/3 1x KONEKTOR-vidlice CPF 5.08/4 1x KONEKTOR-vidlice CPF 5.08/2

 

65 Kč  bez DPH

 

85 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK T2600G-28MPS 24x 10/100/1000 port+4x SFP Combo port, 24x PoE, Managed JetStreamT2600G-28MPS poskytuje 24 10/100/1000Mbit/s portů, které podporují 802.3at/af-kompatibilní s PoE s celkovým výkonem 384W, což dává uživatelům možnost a flexibilitu rozmístit bezdrátové access pointy nebo síť bezpečnostních IP kamer. Navíc poskytuje vysoce...

 

10 120 Kč  bez DPH

 

12 247 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5 m, duplex, SC/PC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory SC/PC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

203 Kč  bez DPH

 

246 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Venkovní box RockShield ALU pro Rocket M5Pevný hliníkový outdoor box zabezpečí mimojiné krom dokonalého těsnění Rocket M5 před rádiovým rušením z venkovního prostředí a delší životnost Rocket M5. RockShield představuje nové standardy na trhu v kompaktnosti, nízké hmotnosti, komfotní instalace a ...

 

375 Kč  bez DPH

 

460 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Adaptor pro ferrule 1,25 mm pro zdroj viditelného světla VFL "Pen"Adaptor pro ferrule 1,25 mm pro zdroj viditelného světla VFL "Pen" pro konektory LC.

 

770 Kč  bez DPH

 

932 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Pigtail U.FL/MMCX 20 cm, RG178U pro boxy JirousPigtail délky 20 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem MMCX a antény (nebo svodu) s konektorem U.FL.

 

51 Kč  bez DPH

 

62 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Vodotěsná venkovní krabice GentleBOX JE-200 pro AP, RB a klientské jednotkyVenkovní vodotěsná krabice GentleBOX JE-200 univerzální venkovní box pro montáž elektroniky. Umožňuje zabudování AP, RouterBoardu nebo jiných zařízení. Součástí dodávky jsou všechny potřebné šroubky a box má předvrtané otvory pro montáž elektroniky. Součá...

 

258 Kč  bez DPH

 

312 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 155 Mbps, 100BX, WDM Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 100Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

593 Kč  bez DPH

 

718 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
VoIP ATA Cisco SPA112, 1x WAN, 2x FXS port, SIPVoIP analogový telefonní adapter Cisco SPA112 je nástupcem oblíbené řady PAP2T slouží k připojení 2 analogových zařízení (telefon nebo fax) do LAN/WAN sítě (Ethernet port) a vykonává funkci brány pro VoIP telefonii. Adapter podporuje protokol SIP, umožňuj...

 

1 479 Kč  bez DPH

 

1 791 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Spojka T MATRIX 40/40/40 mm pro HDPE trubkySpojka T MATRIX 40/40/40 mm pro HDPE trubky

 

1 387 Kč  bez DPH

 

1 678 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2m, duplex, konektory SC/APC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

165 Kč  bez DPH

 

200 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1m, duplex, konektory SC/APC-SC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

165 Kč  bez DPH

 

200 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2m, duplex, konektory SC/APC-SC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

172 Kč  bez DPH

 

208 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, SC/APC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

210 Kč  bez DPH

 

254 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, konektory LC/PC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

208 Kč  bez DPH

 

252 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory LC/APC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

201 Kč  bez DPH

 

243 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, konektory LC/APC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

218 Kč  bez DPH

 

264 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

53

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.