Cloud Router Switch MikroTik CRS309-1G-8S+IN, 8x SFP+ port + 1x RJ45, Level5

Desktop, Dvoujádro, 800MHz, LVL 5
 

 

 

Cloud Router Switch MikroTik CRS309-1G-8S+IN, 8x SFP+ port + 1x RJ45, Level5
 

 


 
 
 

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

 


 
 
 

 

 

Výrobce

Mikrotik 

Kód170210
Part No.CRS309-1G-8S+IN
Vaše cena bez DPH 5 081   
Recyklační poplatek 1.50; DPH: 21% (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)   
Vaše cena s RP* 5 083   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 6 150   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

 

 

Související produkty


 

MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

789 Kč  bez DPH

 

955 Kč  s DPH
 





 
 
 
Propojovací kabel Mikrotik délky 5m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS a CCR od značky Mikrotik. <BR><BR><b><font face="Tahoma"> Hlavní vlastnosti:</font></b><BR> - SFP/SFP+<BR> - Délka: 5m<BR> - Latentnost: 10Gb<BR> - Specifikace: SFP+

 

944 Kč  bez DPH

 

1 144 Kč  s DPH
 





 
 
 
Propojovací kabel Mikrotik délky 1m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS od značky Mikrotik. <BR><BR><b><font face="Tahoma"> Hlavní vlastnosti:</font></b><BR> - SFP/SFP+<BR> - Délka: 1m<BR> - Latentnost: 10Gb<BR> - Specifikace: SFP+ MSA

 

539 Kč  bez DPH

 

654 Kč  s DPH
 





 
 
 
Propojovací kabel Mikrotik délky 3m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS a CCR od značky Mikrotik. <BR><BR><b><font face="Tahoma"> Hlavní vlastnosti:</font></b><BR> - SFP/SFP+<BR> - Délka: 3m<BR> - Latentnost: 10Gb<BR> - Specifikace: SFP+

 

728 Kč  bez DPH

 

883 Kč  s DPH
 





 
 
 



 
 
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Cloud Router Switch MikroTik CRS305-1G-4S+IN. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do menších instalací, případně jako gateway/router. Switch je dodáván s externím napájecím zdrojem.

Hlavní vlastnosti:
Desktop Gigabit L3 switch
Určen jako SoHo gateway/router/switch
Procesor: 98DX3236A1 800 MHz
Pameť: 512 MB RAM
uložiště: 16MB Flash
8x SFP+ port
1x Gb lan port
Dohled: Voltage, CPU temperature and PCB temperature monitor
Nastavení switche ve Switch menu
Každý port lze vyjmout z konfigurace switche a využít pro routovací funkce
Bezventilátorové provedení
Předinstalovaný switchOS/RouterOS Level 5

Software:
MikroTik switch OS/ RouterOS, Level 5 předinstalován, aktivován

Porty:
8x 10 Gb SFP+ zpětně kompatibilní s 1,25Gb
1x Gigabit RJ45 Lan
1x RS232

Management:
Local/Remote - Winbox, Telnet, SSH, Web management, SNMP

Memory:
512MB RAM

Ostatní:
Reset switch
Beeper
Voltage, current and temperature monitoring

Napájení:
12 - 57 V (DC jack), 18 - 57 V (PoE in)
33 W / 19 W

Pracovní podmínky:
Teplota: -35°C až +65°C

Rozměry:
141 x 115 x 28 mm

Hmotnost:
0,50

Obsah dodávky:
CRS309-1G-8S+IN
Adapter 24 V 1.2 A
RM kit


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 

Stránky o produktu:

https://mikrotik.com/product/crs309_1g_8s_in




 
 
 

 

Související dokumenty


 

Datasheet:  CRS309_1G_8S_IN.pdf


 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.