Optický kabel Drop Solarix 08vl. 9/125, 3,7mm, LSOH, Eca

8 vlákno, G.657.A2, LSOH, Eca, 500m
 

 

 

Optický kabel Drop Solarix 08vl. 9/125, 3,7mm, LSOH, Eca
 

 


 
 
 

 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

Solarix 

Kód158312
Part No.SXKO-DROP-8-OS-LSOH
Vaše cena bez DPH 6 090   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 7 369   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka12 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optický kabel Solarix SXKO-DROP-8-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální směs, díky které je optický kabel UV stabilní. Optický kabel disponuje velmi vysokou tahovou odolností 1000 N. Použitá vlákna Corning (G.657.A2) mají vysokou ohebnost, a tím umožňují dosáhnout vynikajících přenosových a instalačních vlastností ve stísněných prostorech a kdekoliv, kde je třeba rozvést více oddělených spojů. Kabel je možno použít jako závěsný s převěsy až 160m při použití tzv. @ kotev. Kabel je také možno instalovat na kratší vzdálenosti zafukováním. Balení 500m.

Hlavní vlastnosti:
Typ kabelu: drop
Typ vlákna: 9/125 µm
Třída reakce na oheň, typ pláště: Eca LSOH
Typ kabelu dle výplně: bez gelový
Provozní teplota: -20°C až 50°C
Instalační teplota: -5°C až 40°C
Skladovací teplota: -25°C až 60°C
Specifikace vlákna: G.657.A2
Útlum při 1310nm: 0.35 dB/km
Útlum při 1550nm: 0.20 dB/km
Průměr kabelu: 3.7 ± 0.2 mm
Hmotnost kabelu (kg/km): 13.2 kg/km
Krátkodobá tahová odolnost: 1000 N
Krátkodobá tlaková odolnost: 500 N/100 mm


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 

Stránky výrobce:

http://www.solarix.cz/


 

Technické parametry:


 

Název Hodnota
Druh instalace:  Venkovní - Outdoor
Návin:  500m
Obal pláště:  LSOH
Počet vláken:  8
Průměr pláště:  3.7 ± 0.2 mm
Typ optického vlákna:  SM - Singlemode 9/125 µm
Užití:  Závěsný
Vodič:  Optické vlákno


 
 
 



 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.