0
Košík je prázdný
0

    Router TP-Link XC220-G3v 4xGLAN, 2,4/5GHz, GPON

    TP-Link XC220-G3v
     
    Výrobce
    TP-LINK
    Kód

    157678

    Part No.

    XC220-G3v

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    1 110 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)
    Vaše cena  s RP*
    1 112 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    1 345 Kč
    Záruka
    36 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      XC220-G3v je Gigabitový GPON router s 802.11ac WiFi, dvěmi fixními anténami , 4x Gigabit LAN a integrovanou bránou pro VoIP volání. Router je ideální zařízení pro FTTH (fiber to the home) instalaci. Jedná se o ONU jednotku s jedním optickým portem typu SC s APC broušením, dosahem 20 km.

      Technické parametry

      Bezdrátové specifikace

      Pásmo (GHz) 5 GHz, 2.4 GHz
      Přenosová rychlost (Mbit/s) 300 Mbit/s, 867 Mbit/s
      Šifrování WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK
      Vyzařovací úhel antény (°) 360°
      WiFi standardy 802.11ac, 802.11a/n, 802.11b/g/n

      Fyzická specifikace

      Druh instalace Vnitřní - indoor
      Provedení Desktop

      Napájení

      Typ napájení DC Jack

      Porty / konektory

      10/100/1000 Ethernet ports (počet) 4
      Interface 1x SC/APC GPON

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poznámka výrobce:

      Oficiální technická podpora pro zákazníky v českém jazyce je dostupná přes e-mailové adresy podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz nebo hotline pracující na telefonním čísle (+420) 245 008 103. Obě služby jsou v provozu v pracovních dnech od 9:00 do 18:00 hodin - první odezva je garantována nejpozději do 24 hodin.

      Stránky výrobce:

      www.tplink.com

      Stránky o produktu:

      https://www.tp-link.com/cz/service-provider/gpon/xc220-g3v/

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Bezdrátové specifikace

      Pásmo (GHz) 5 GHz, 2.4 GHz
      Přenosová rychlost (Mbit/s) 300 Mbit/s, 867 Mbit/s
      Šifrování WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK
      Vyzařovací úhel antény (°) 360°
      WiFi standardy 802.11ac, 802.11a/n, 802.11b/g/n

      Fyzická specifikace

      Druh instalace Vnitřní - indoor
      Provedení Desktop

      Napájení

      Typ napájení DC Jack

      Porty / konektory

      10/100/1000 Ethernet ports (počet) 4
      Interface 1x SC/APC GPON