0
Košík je prázdný
0

    OEM SFP GPON OLT C+ Transceiver 2.5G/1,25G, 20km

    Modul SFP GPON OLT C+

    Speciální nabídka

    Výrobce
    IPMEDIA
    Kód

    100052

    Part No.

    IPM-OLT C+

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    1 398 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)
    Vaše cena  s RP*
    1 400 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    1 693 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2. Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps/příjem 1244 Mbps. Vlnová délka 1490 nm/1310 nm. SC konektor. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Dosah typicky 20 km.
      Ověřena kompatibilita s TP-Link DS-P7001-04 a TP-Link DS-P7001-08

      Podpora ITU-T G.984.2 GPON OLT C+
      1490nm vysílač (continuous-mode) s DFB LD
      1310nm přijímač (burst-mode) s APD-TIA
      DDM
      Funkce: RESET přijímače, detekce signálu, indikace RSSI (RESET, RX_SD, RSSI)
      SC/UPC

      Teplotní rozsah: 0~70°C, ale možno dodat i -40~85°C
      Soulad s RoHS6

      Technické parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Single mode
      Kompatibilita Cisco
      Konektor (Druh) SC
      Přenosová rychlost 1.25Gbps, 2.5Gbps
      Typ přenosu GPON
      Vlnová délka (nm) 1490
      Vzdálenost (km) 20

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Single mode
      Kompatibilita Cisco
      Konektor (Druh) SC
      Přenosová rychlost 1.25Gbps, 2.5Gbps
      Typ přenosu GPON
      Vlnová délka (nm) 1490
      Vzdálenost (km) 20

      Související produkty

      Optický GPON modul TP-Link DS-PMA-C+ je vhodný pro OLT jednotky s podporou standardu ITU-T G.984.2, kdy je určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 20 km pomocí jednovidových (singlemode) vláken typu 9/125 µm. Jedná se o vysoce

      2 049 Kč 

      bez DPH

      2 479 Kč 

      s DPH