0
Košík je prázdný
0

    Huawei HG8310M GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

    HG8310M
     
    Výrobce
    Ostatní výrobci
    Kód

    191320

    Part No.

    HG8310M

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    699 Kč
    Recyklační poplatek
    1.70 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, ro)
    Vaše cena  s RP*
    701 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    848 Kč
    Záruka
    36 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      HG8310M je klientská jednotka GPON ONT pro FTTH sítě.

      Je vybavena 1x GPON SC/UPC a 1x Gigabit Ethernet portem.

      Terminál podporuje PON připojení na vzdálenost až 20 km.
      Maximální rychlost 2,488 Gbps (RX) a je 1,244 Gbps (TX).

      Je napájena prostřednictvím 12V/0,5A adaptéru.
      Napájecí adaptér je součástí balení.

      Technické parametry:
      • 1x GPON SC/UPC
      • 1x Gigabit Ethernet port
      • Rozměry: 9 x 8, 2 x 2, 5 cm
      • Napájení 12V / 0,5A

      Technické parametry

      Bezdrátové specifikace

      Pásmo (GHz) 5 GHz, 2.4 GHz
      Šifrování WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK
      WiFi standardy 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11b/g/n (Wi-Fi 4)

      Fyzická specifikace

      Druh instalace Vnitřní - indoor

      Napájení

      Typ napájení DC Jack

      Porty / konektory

      10/100/1000 Ethernet ports (počet) 4

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Bezdrátové specifikace

      Pásmo (GHz) 5 GHz, 2.4 GHz
      Šifrování WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK
      WiFi standardy 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11b/g/n (Wi-Fi 4)

      Fyzická specifikace

      Druh instalace Vnitřní - indoor

      Napájení

      Typ napájení DC Jack

      Porty / konektory

      10/100/1000 Ethernet ports (počet) 4