0
Košík je prázdný
0

    MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN, L3, 1x GB LAN + 10x GB SFP port + 1x 10GB SFP+

    Mikrotik CRS212-1G-10S-1S+IN

    Výroba ukončena

    Výrobce
    Mikrotik
    Kód

    170092

    Part No.

    CRS212-1G-10S-1S+IN

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    4 559 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)
    Vaše cena  s RP*
    4 561 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    5 518 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Cloud Router Switch Mikrotik CRS212-1G-10S-1S+IN je nový 10 SFP portový Gigabitový L3 Smart switch v desktop provedení s 1 10Gigabitovým SFP+ portem. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do menších instalací, případně jako gateway/router. Switch je dodáván s externím napájecím zdrojem.

      Hlavní vlastnosti:
      Desktop Gigabit L3 switch
      Určen jako SoHo gateway/router/switch
      Procesor: Qualcomm Atheros 8519, 1 jádro, 400 MHz
      Pameť: DDR2 64MB
      uložiště: 128MB Onboard NAND with multiple OS partition support
      1x Gb LAN port
      10x Gb SFP slot
      1x 10Gb SFP+ slot
      Dohled: Voltage, CPU temperature and PCB temperature monitor
      Nastavení switche ve Switch menu
      Každý port lze vyjmout z konfigurace switche a využít pro routovací funkce
      Externí napájecí zdroj
      Dotykový LCD displej
      Bezventilátorové provedení
      Předinstalovaný RouterOS Level5

      Software:
      MikroTik RouterOS, Level 5, předinstalován, aktivován

      Porty:
      1x LAN 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet with Auto-MDI/X, konektor RJ-45
      10x Gigabit SFP slot (1,25 G Ethernet SFP cage)
      1x 10Gigabit SFP+ slot
      1x sériový console port, konektor RJ-45

      Management:
      Local/Remote - Winbox, Telnet, SSH, Web management, SNMP

      Memory:
      DDR2 64MB

      Ostatní:
      Reset switch
      Beeper
      Voltage, current and temperature monitoring
      Dotykový LCD displej

      Napájení:
      10-57V, 24V 0.8A PSU included, PoE in: 10-57V on Ether1 (802.3af/at or passive PoE)

      Pracovní podmínky:
      Teplota: -35°C až +65°C

      Rozměry:
      200x144x47mm

      Hmotnost:
      1,0 kg

      Obsah dodávky:
      - CRS210-8G-2S+IN
      - Externí napájecí zdroj s napájecím kabelem

      Technické parametry

      Fyzická specifikace

      Druh instalace Vnitřní - indoor
      Provedení Rackmount, Desktop

      Hardware

      Architektura MIPSBE
      CPU (počet jader) 1 jádro
      CPU Frekvence (MHz) 400 MHz
      Paměť RAM (MB/GB) 64MB
      Velikost uložiště (MB/GB) 16MB

      Napájení

      Typ napájení DC Jack

      Porty / konektory

      10/100/1000 Ethernet ports (počet) 1
      Interface 1x Serial port RJ45
      SFP port (počet) 10
      SFP+ port (počet) 1

      Software

      Managment Ano
      Operační systém Router OS - lvl5, Switch OS

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Fyzická specifikace

      Druh instalace Vnitřní - indoor
      Provedení Rackmount, Desktop

      Hardware

      Architektura MIPSBE
      CPU (počet jader) 1 jádro
      CPU Frekvence (MHz) 400 MHz
      Paměť RAM (MB/GB) 64MB
      Velikost uložiště (MB/GB) 16MB

      Napájení

      Typ napájení DC Jack

      Porty / konektory

      10/100/1000 Ethernet ports (počet) 1
      Interface 1x Serial port RJ45
      SFP port (počet) 10
      SFP+ port (počet) 1

      Software

      Managment Ano
      Operační systém Router OS - lvl5, Switch OS

      Související produkty

      Propojovací kabel Mikrotik délky 5m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS a CCR od značky Mikrotik. Hlavní vlastnosti: - SFP/SFP+ - Délka: 5m - Latentnost: 10Gb - Specifikace: SFP+

      1 045 Kč 

      bez DPH

      1 264 Kč 

      s DPH

      Kompletní pár SFP+ modulů s DMI diagnostikou. Cisco kompatibilní. kompatibilita i se zařízením jiných značek krom HP. Konektory LC na vzdálenost cca 10km plně odzkoušeny i na delší vzdálenost kde fungování je bez problémů, avšak výrobcem doporučená vzdále

      1 932 Kč 

      bez DPH

      2 338 Kč 

      s DPH

       

      sestava

      MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

      309 Kč 

      bez DPH

      374 Kč 

      s DPH

      MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

      349 Kč 

      bez DPH

      422 Kč 

      s DPH

      Výkonný Cloud Router Switch se čtyřmi 10G SFP+, pěti 1G SFP sloty a jedním GbE RJ-45 portem. Switch poskytuje 10Gigabitové optické připojení na více než 100 metrů, a je tak ideálním řešením jak pro poskytovatele internetu, tak i pro firmy. Switch je vyba

      4 144 Kč 

      bez DPH

      5 014 Kč 

      s DPH