0
Košík je prázdný
0

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps, CWDM, 1000BASE-XD SM, LC Duplex, 1270 nm

    MiniGBIC/SFP 1,25 Gb,CWDM,SM,LC,1270nm
     
    Výrobce
    OFIBER
    Kód

    190535

    Part No.

    SPS-7350-C27

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    4 664 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)
    Vaše cena  s RP*
    4 666 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    5 645 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      MiniGBIC/SFP CWDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-DX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Modul pracuje v systémech CWDM na vlnové délce 1270 nm, Power Range 20 dB. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Rozsah pracovních teplot je 0 až 70°C. Modul vyhovuje RoHS. Modul není určen pro Cisco a HP zařízení - do zařízení těchto výrobců je nutno použít jiné moduly. Modul není určen pro Cisco a HP zařízení - do zařízení těchto výrobců je nutno použít jiné moduly.

      Hlavní vlastnosti:
      - MiniGBIC/SFP Modul
      - 1x 1000BASE-XD optický port
      - Power Range: 20 dB
      - Single-mode vlákno 9/125 µm
      - Vlnová délka: 1270 nm
      - Vysílací výkon (Tx power): -4 až +1 dBm
      - Citlivost (Rx sensitivity): -24 dBm
      - Rozsah pracovních teplot: 0 až 70°C - Barevné označení: Light Purple


      Porty:
      - 1x 1000BASE-DX optický port, konektor 2x LC (Duplex)

      Podporované standardy:
      IEEE 802.3z Gigabit Ethernet 1000BASE-XD

      Napájení:
      3,3 V Interní z SFP portu

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail