0
Košík je prázdný
0

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps, WDM Cisco, 1000BX MM, LC, 500 m, Tx 1310 nm, Simplex

    MiniGBIC/SFP 1,25 Gbps,WDM,MM,LC,500m
     
    Výrobce
    OFIBER
    Kód

    190814

    Part No.

    SPM-7600LG-CIS

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    439 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)
    Vaše cena  s RP*
    441 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    533 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      MiniGBIC/SFP WDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Multi-mode vlákno 50 nebo 62,5/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 500 m (62,5/125um nebo 50/125 um, modul využívá pro vysílání vlnové délky 1310 nm a pro příjem 1550 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul vyhovuje RoHS a je kompatibilní s Cisco zařízeními.

      Hlavní vlastnosti:
      - MiniGBIC/SFP Modul
      - 1x 1000Base-BX optický port s podporou full duplexního módu
      - Cisco kompatibilní
      - Délka trasy: 500 m/ 62,5/125 um nebo 50/125 um
      - Multi-mode vlákno 50 nebo 62,5/125 µm
      - Vlnová délka: Tx:1310 nm: Rx: 1550 nm
      - Vysílací výkon (Tx power): -4 až -10 dBm
      - Citlivost (Rx sensitivity): -17 dBm
      - Rozsah pracovních teplot: 0 až 70°C

      Porty:
      - 1x 1000Base-BX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 1x LC (Simplex)

      Podporované standardy:
      IEEE 802.3ah 1000BASE-BX
      Fiber Channel Links

      Napájení:
      3,3 V Interní z SFP portu

      Technické parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Multi mode
      Kompatibilita Cisco
      Konektor (Druh) LC
      Přenosová rychlost 1.25Gbps
      Typ přenosu 1 vlákno
      Vlnová délka (nm) 1310

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Multi mode
      Kompatibilita Cisco
      Konektor (Druh) LC
      Přenosová rychlost 1.25Gbps
      Typ přenosu 1 vlákno
      Vlnová délka (nm) 1310