0
Košík je prázdný
0

    MiniGBIC/SFP Modul 100FX MM, LC, 2 km, Cisco compatible, pro 100 Mbps slot

    MiniGBIC/SFP Modul 100Mb, MM, LC, Cisco
     
    Výrobce
    OFIBER
    Kód

    190831

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    608 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)
    Vaše cena  s RP*
    610 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    737 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 100Base-FX port pro Multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul je kompatibilní s Cisco zařízeními a je orčen do SFP slotů s rychlostí 100 Mbps.

      Hlavní vlastnosti:
      - MiniGBIC/SFP Modul
      - 1x 100Base-FX optický port s podporou full duplexního módu
      - Délka trasy: 2 km
      - Multi-mode vlákno: 50/125µm
      - Vlnová délka: 1310 nm (FP)

      Podporované standardy:
      IEEE 802.3z

      Porty:
      1x 100Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2x LC (Duplex)

      Napájení:
      Interní ze switche

      Kompatibilní s:
      Cisco zařízení

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail