0
Košík je prázdný
0

    MiniGBIC/SFP Modul TP-LINK TL-SM311LM, 1000SX MM, LC, 550 m, Duplex

    MiniGBIC/SFP Modul TP-LINK TL-SM311LM
     

    -68%

    Výrobce
    TP-LINK
    Kód

    178831

    Part No.

    TL-SM311LM

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    312 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)
    Vaše cena  s RP*
    314 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    379 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.

      Hlavní vlastnosti:
      - MiniGBIC/SFP Modul
      - 1x 1000Base-SX optický port s podporou full duplexního módu
      - Délka trasy: 550/275 m
      - Multi-mode vlákno 50/62,5/125µm
      - Vlnová délka: 850 nm

      Porty:
      - 1x 1000Base-SX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2x LC (Duplex)

      Podporované standardy:
      IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z

      Napájení:
      Interní ze switche

      Kompatibilní s:
      TP-LINK switchi : TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351
      Budoucími Gigabitovými switchi

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poznámka výrobce:

      Oficiální technická podpora pro zákazníky v českém jazyce je dostupná přes e-mailové adresy podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz nebo hotline pracující na telefonním čísle (+420) 245 008 103. Obě služby jsou v provozu v pracovních dnech od 9:00 do 18:00 hodin - první odezva je garantována nejpozději do 24 hodin.

      Stránky výrobce:

      www.tplink.com

      Stránky o produktu:

      www.tplink.com

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail