0
Košík je prázdný
0

    OEM SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1550 nm

    SFP BiDi 1,25 Gbps,SM,LC,2 km, 1550 nm
     
    Výrobce
    IPMEDIA
    Kód

    100046

    Part No.

    IPM5312-3LED-2

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    212 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    257 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pro vysílání vlnové délky 1550 nm a pro příjem 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul vyhovuje RoHS. Modul je kompatibilní se Cisco zařízeními.

      Technické parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Single mode
      Kompatibilita Cisco
      Konektor (Druh) LC
      Přenosová rychlost 1.25Gbps
      Typ přenosu 1 vlákno
      Vlnová délka (nm) 1550
      Vzdálenost (km) 2

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Single mode
      Kompatibilita Cisco
      Konektor (Druh) LC
      Přenosová rychlost 1.25Gbps
      Typ přenosu 1 vlákno
      Vlnová délka (nm) 1550
      Vzdálenost (km) 2