0
Košík je prázdný
0

    OFIBER

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    401 produktů
    21 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Základní optický převodník dvouvláknový s DMI diagnostikou na 20km s vlnovou délkou 1310nm. Tento převodník lze použít při teplotách -20°C +70°C

    171 Kč 

    bez DPH

    207 Kč 

    s DPH

    SFP+ 1vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s konektory LC. Délka linky může být maximálně 10km, modul využívá vlnové délky 1330nm. Napájení modulu je

    1 006 Kč 

    bez DPH

    1 217 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Optický modul QSFP+ určen na přenos až 40Gbps na 1271, 1291, 1311, and 1331nm. Jde o 4 nezávislé kanály QSFP+ kde každý má přenos až 10Gbps. určen na přenos do 10km.

    5 123 Kč 

    bez DPH

    6 198 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Výhody: - precizně dávkuje isopropylalkohol - při překlopení alkohol neteče z nádoby - se zavřeným víčkem nelze stlačit pumpičku (je uzamčena) - kompaktní rozměry vhodné pro transport a uložení do kufrů svářeček - perfektně drží v pracovním stolíku (

    518 Kč 

    bez DPH

    627 Kč 

    s DPH

    1 204 Kč 

    bez DPH

    1 457 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Optický kabel Solarix SXKO-DROP-8-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální smě

    6 090 Kč 

    bez DPH

    7 369 Kč 

    s DPH

    Koncovka na ukončení mikrotrubičky 7 mm

    18 Kč 

    bez DPH

    22 Kč 

    s DPH

    Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Použité je vlákno G.657A2 které je méně citlivé na

    41 Kč 

    bez DPH

    49 Kč 

    s DPH

    Průběžný závěs DS4 pro kulaté i ploché kabely 4-6mm

    61 Kč 

    bez DPH

    74 Kč 

    s DPH

    Průběžný závěs DS6 pro kulaté i ploché kabely 6-8mm

    67 Kč 

    bez DPH

    81 Kč 

    s DPH

    Kompletní pár SFP+ modulů s DMI diagnostikou. Cisco kompatibilní. kompatibilita i se zařízením jiných značek krom HP. Konektory LC na vzdálenost cca 10km plně odzkoušeny i na delší vzdálenost kde fungování je bez problémů, avšak výrobcem doporučená vzdále

    1 932 Kč 

    bez DPH

    2 338 Kč 

    s DPH

    S

    Pasivní propojovací kabel SFP28, DDM, Cisco compatibilní 25G SFP28 DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 25Gbps bez nutnosti pořízení samostatných modulů či jiného příslu

    371 Kč 

    bez DPH

    448 Kč 

    s DPH

    Optický patchcord OEM SM 9/125um, 1 m, duplex, ST-SC/APC

    87 Kč 

    bez DPH

    105 Kč 

    s DPH

    Předkonektorovaný optický patchcord 9/125 konektory X/Y, délka X/Ym Pro Vaši cenovou nabídku nás prosím kontaktujte. Lze vyrábět optlické patchcordy: - Různé délky - Různé osazení konektorů - Veškerá specifikace záleží jen na Vás

    1 643 Kč 

    bez DPH

    1 988 Kč 

    s DPH

    Kabel s konstrukcí 7A01 patří k nejprodávanějším kabelům současnosti. Vyrábí se v singlemodovém provedení s 2-24 vlákny a LSOH pláštěm. Největší výhody kabelu: - poloměr ohybu 1 cm ve smyčce, vlákno G.657A - průměr kabelu 3,7 mm - možnost použití ve vnitř

    13 930 Kč 

    bez DPH

    16 855 Kč 

    s DPH

    Optické kabely RISER 0.4kN, 12F jsou vertikální kabely pro jednoduchou instalaci kabeláže v bytových a administrativních budovách. Zajišťuje lehký přístup k vláknům prostřednictvím podélného řezu opláštění. Všechna vlákna RISER kabelů jsou barevně kódovan

    20 Kč 

    bez DPH

    24 Kč 

    s DPH

    Optické kabely RISER 0.4kN, 24F jsou vertikální kabely pro jednoduchou instalaci kabeláže v bytových a administrativních budovách. Zajišťuje lehký přístup k vláknům prostřednictvím podélného řezu opláštění. Všechna vlákna RISER kabelů jsou barevně kódovan

    32 Kč 

    bez DPH

    39 Kč 

    s DPH

    12x pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LC/PC, 12ks různé barvy vlákna (ochrana 900um), 1m, snadno zdrhovatelný, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB,

    438 Kč 

    bez DPH

    530 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)