0
Košík je prázdný
0

    OFIBER

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    406 produktů
    21 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Tlustostěnná mikrotrubička 12/8 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 96 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optick

    12 Kč 

    bez DPH

    14 Kč 

    s DPH

    Ochrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou

    4 Kč 

    bez DPH

    5 Kč 

    s DPH

    Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

    9 Kč 

    bez DPH

    11 Kč 

    s DPH

    Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

    26 Kč 

    bez DPH

    32 Kč 

    s DPH

    IPM Spojka LC/UPC Single-mode, duplex

    35 Kč 

    bez DPH

    42 Kč 

    s DPH

    Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

    13 Kč 

    bez DPH

    15 Kč 

    s DPH

    Plastová záslepka do optické vany do otvoru SC

    3 Kč 

    bez DPH

    4 Kč 

    s DPH

    IPM Spojka SC/UPC Single-mode, simplex

    15 Kč 

    bez DPH

    18 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail IPM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1m Pigtail je vyroben v normě OS2 z optického vlákna G652D.

    50 Kč 

    bez DPH

    61 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail IPM SM 9/125um, konektor LC/PC, délka 1m Pigtail je vyroben v normě OS2 z optického vlákna G652D.

    50 Kč 

    bez DPH

    61 Kč 

    s DPH

    Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou

    6 Kč 

    bez DPH

    7 Kč 

    s DPH

    Spojka LC Single-mode, duplex.

    39 Kč 

    bez DPH

    47 Kč 

    s DPH

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    139 Kč 

    bez DPH

    168 Kč 

    s DPH

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    148 Kč 

    bez DPH

    179 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -19%

    Koncovka na ukončení mikrotrubičky 12 mm bez pojistky proti vytržení (je nutná 1 pojistka/koncovku).

    43 Kč 

    bez DPH

    52 Kč 

    s DPH

    Pigtail singlemode OS1 9/125 G657A2, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

    35 Kč 

    bez DPH

    42 Kč 

    s DPH

    12x pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LC/PC, 12ks různé barvy vlákna (ochrana 900um), 1m, snadno zdrhovatelný, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB,

    438 Kč 

    bez DPH

    530 Kč 

    s DPH

    SFP Modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 multirychlostní metalický 10/100/1000BaseT Ethernet port s konektorem RJ-45. Délka linky může být až 100 m. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul je kompatibilní s Cisc

    374 Kč 

    bez DPH

    452 Kč 

    s DPH

    Koncovka na ukončení mikrotrubičky s venkovním průměrem 14 mm bez pojistky proti vytržení (je nutná 1 pojistka/koncovku).

    64 Kč 

    bez DPH

    77 Kč 

    s DPH

    Zjímavá cena- Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/PC.

    146 Kč 

    bez DPH

    177 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)