0
Košík je prázdný
0

    E2000/APC-LC/PC

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    13 produktů
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 7 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    1 558 Kč 

    bez DPH

    1 885 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 8 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    1 479 Kč 

    bez DPH

    1 790 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU ze značkových konektorů E2000/APC Huber&Suhner a LC/PC konektorů ACON.

    729 Kč 

    bez DPH

    882 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 8 m, konektory E2000/APC-LC/PC v provedení s oválným pláštěm LSFH pro náročnější prostředí, vyrobený v EU

    1 847 Kč 

    bez DPH

    2 235 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU ze značkových konektorů E2000/APC Huber&Suhner a LC/PC konektorů ACON.

    1 423 Kč 

    bez DPH

    1 722 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    684 Kč 

    bez DPH

    828 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 20 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    1 690 Kč 

    bez DPH

    2 045 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 13 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    1 456 Kč 

    bez DPH

    1 762 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 20 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    813 Kč 

    bez DPH

    984 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 13 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    774 Kč 

    bez DPH

    937 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU ze značkových konektorů E2000/APC Huber&Suhner a LC/PC konektorů ACON.

    671 Kč 

    bez DPH

    812 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 22m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    1 560 Kč 

    bez DPH

    1 888 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 10 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    738 Kč 

    bez DPH

    893 Kč 

    s DPH

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)