0
Košík je prázdný
0

    LC/APC-LC/APC

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    5 produktů
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    218 Kč 

    bez DPH

    264 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    261 Kč 

    bez DPH

    316 Kč 

    s DPH

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    183 Kč 

    bez DPH

    221 Kč 

    s DPH

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    195 Kč 

    bez DPH

    236 Kč 

    s DPH

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    203 Kč 

    bez DPH

    246 Kč 

    s DPH

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)