0
Košík je prázdný
0

    SM 9/125

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    16 produktů
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     

    Optický pigtail IPM SM   - Vlákno: SM 9/125um - K

    Cena na dotaz
     
     

    Optický pigtail IPM SM   - Vlákno: SM 9/125um - Konektor: SC/PC, - Délka: 1m   Pigtail je vyroben z optického vlákna G.657A2

    Cena na dotaz
     
     

    Sada multicolor pigtailů s konektorem LC/UPC 12ks v jednom setu. Vlákno: G.657A2

    Cena na dotaz
     
     

    Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LSH/APC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,25dB, R/L -60dB, OEM LSH konektory jsou formátově ekvivalentní ke konektorům E-2000™ * * E-2000™ je registrovaná obchodní značka vlastněná společnosti DIAMOND SA

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový pigtail 9/125um, délka 1 m s konektorem FC/PC vyrobený v EU.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový pigtail 9/125um, délka 2 m s konektorem ST vyrobený v EU.

    Cena na dotaz
     
     

    OEM optický singlemódový pigtail 9/125um, délka 2 m s konektorem SC/APC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový pigtail OEM 9/125um, délka 1 m s konektorem ST.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor LC/PC, délka 1 m.

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     

    OEM optický singlemódový pigtail 9/125um, délka 2 m s konektorem LC/APC.

    Cena na dotaz
     

    -44%

     

    Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m, SADA 12 barev, sekundární ochrana 900 um.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

    Cena na dotaz
     

    -21%

     

    12x pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LC/PC, 12ks různé barvy vlákna (ochrana 900um), 1m, snadno zdrhovatelný, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB,

    Cena na dotaz
     
     

    Pigtail singlemode OS1 9/125 G657A2, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

    Cena na dotaz
     
     

    Sada multicolor pigtailů s konektorem SC/UPC 12ks v jednom setu. Vlákno: G.657A2

    Cena na dotaz
     
     
     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • N

      Novinka (není známá přesná cena)

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)