0
Košík je prázdný
0

    Optické pasivní prvky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    466 produktů
    24 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Tlustostěnná mikrotrubička 12/8 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 96 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optick

    Cena na dotaz
     
     

    Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou

    Cena na dotaz
     
     

    Ochrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou

    Cena na dotaz
     
     

    Tlustostěnná mikrotrubička 10/6 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 24 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optick

    Cena na dotaz
     
     

    Optický pigtail IPM SM   - Vlákno: SM 9/125um - K

    Cena na dotaz
     
     

    IPM Spojka LC/UPC Single-mode, duplex

    Cena na dotaz
     
     

    Optický pigtail IPM SM   - Vlákno: SM 9/125um - Konektor: SC/PC, - Délka: 1m   Pigtail je vyroben z optického vlákna G.657A2

    Cena na dotaz
     
     

    IPM Spojka SC/UPC Single-mode, simplex

    Cena na dotaz
     
     

    Optický Riser Box slouží k odbočení optického vlákna z riser kabelu a přivedení pomocí trubičky 5/3,5 k zákazníkovi následné ukončení v účastnické zásuvce. Hlavní vlastnosti: - Maximální počet odchozích

    Cena na dotaz
     
     

    Univerzální mechanická spojka optických vláken Fibrlok II 2529 společnosti 3M je určena pro rychlé spojování jednovidových i vícevidových optických vláken o průměru 125 mikronů s průměrem primární ochrany 250 - 900 mikronů. Fibrlok je vyplněn speciálním g

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory LC/PC-LC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    Cena na dotaz
     
     

    Podrobnosti o produktuZařazení produktu DATACOM LC-LC 09/125 SM 0,5m duplex Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku (např. optická vana, optický rozvaděč, ...) s aktivním optickým prvkem (např. switch, převodník, ...) Konekt

    Cena na dotaz
     
     

    Optická spojka SC duplex do optické vany či boxu

    Cena na dotaz
     
     

    FTTH box pro 16 vláken ( zakončení SC/LC Duplex/E2000 krytí IP65 - 2x kabelový vstup - kabelová průchodka PG + možná výměna za dělené průchodky - ve výbavě - 16x výstup na FTTH kabely s průchodky - výklopná kazeta s držáky na 16x SCsimplex /LC Du

    Cena na dotaz
     
     

    Spojka mikrotrubiček průhledná 12/8 mm komplet i s pojistkami proti vytržení.

    Cena na dotaz
     
     

    Zjímavá cena- Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Koncovka na ukončení mikrotrubičky 12 mm bez pojistky proti vytržení (je nutná 1 pojistka/koncovku).

    Cena na dotaz
     
     

    Zjímavá cena- Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/APC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory LC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    Cena na dotaz
     
     

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)