0
Košík je prázdný
0

    GBIC

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    1 produkt
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     

    2-vláknový modul GBIC 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s GBIC portem. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory SC (Dulex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá vlnové délky 131

    572 Kč 

    bez DPH

    692 Kč 

    s DPH

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)