0
Košík je prázdný
0

    SFP/miniGBIC moduly

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    90 produktů
    5 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Jednovláknový optický transciver SFP+ s DMI diagnostikou. Možnost použití při teplotách -20°C + 70°C

    Cena na dotaz

    Snížená cena

    Související produkty

     

    Jednovláknový optický transciver SFP+ s DMI diagnostikou. Teplotní použitelnost: -20°C + 70°C

    Cena na dotaz

    Snížená cena

    Související produkty

     

    Optický převodník WDM, plně kompatibilní s Cisco (MikroTik, UBNT, TP-Link) zařízeními. Tento převodník umožňuje efektivní přenos dat pomocí technologie multiplexování různých vlnových délek na jednom optickém vláknu. Tento model je navržen pro vlnovou

    Cena na dotaz
     
     

    Duplexní optický transciever SFP+ s DMI diagnostikou. Vzdálenost: 20km a možnost použití při teplotách -20°C až + 70°C

    Cena na dotaz

    Snížená cena

    Související produkty

     

    Optický SFP převodník s vlnovou délkou TX1550 na 20km

    Cena na dotaz
     
     

    BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 3 km, modul využívá pr

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     

    BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 3 km, modul využívá pr

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

    Cena na dotaz
     
     

    10G SFP+ AOC kabel aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Aktivní optick

    Cena na dotaz
     
     

    10G SFP+ AOC kabel aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Aktivní optick

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

     

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     

    OEM SFP+ převodník 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, CAT 6A/7, RJ-45, Cisco komp (AQR chip) Podpora standardu 10GBASE-T, 5GBASE-T, 2.5GBASE-T, 1000BASE-T a 100BASE-TX Přenos dat na vzdálenost až 30 metrů* rychlostí 10 Gb/s (kabel UTP CAT 6A/7)

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     

    10G SFP+ AOC kabel aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Aktivní optick

    Cena na dotaz
     
     

    SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, Cisco kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24

    Cena na dotaz
     
     

    MikroTik XQ+CM0000-XS+ Je ekonomický převodník z portů QSFP28 na SFP28. To vám umožňí použití modulů SFP+, SFP28  s propustností 25G/10G/1G v portech QSFP28 100G/40G. Efektivní řešení pro rozšíření vašeho CRS50

    Cena na dotaz
     
     

    Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps. Tento kabel má délku 0,5 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých spojení mezi switchy či routery, které poskytují rychl

    Cena na dotaz
     
     

    BiDi SFP Single Mode Transceiver SC konektor Comply with ITU-T G.984.5 Class B+ Compliant with SFP MSA And SFF-8472 V10.3 Single +3.3 Power Supply CML Differential Data Inputs and LVPECL Data Outputs LVTTL Signal Detection Output And LVTTL Bu

    Cena na dotaz
     
     

    Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps. Tento kabel má délku 1 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých spojení mezi switchy či routery, které poskytují rychlos

    Cena na dotaz
     
     

    XS+85LC01D je multimode SFP/SFP+SFP28 modul s maximální propustností 25 Gbps, podporující i nižší rychlosti 1 Gbps i 10 Gbps s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 100m. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od M

    Cena na dotaz
     
     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • N

      Novinka (není známá přesná cena)

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)