0
Košík je prázdný
0

    Optické převodníky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    105 produktů
    6 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti p

    Cena na dotaz
     
     

    Propojovací kabel dvou lokálních prvků pomocí standadu SFP28 který umožňuje přenos dat až do rychlosti 25Gbps.

    Cena na dotaz
     
     

    Pasivní propojovací kabel SFP28, DDM, Cisco compatibilní 25G SFP28 DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 25Gbps bez nutnosti pořízení samostatných modulů či jiného příslu

    Cena na dotaz
     
     

    Originální propojovací kabel Mikrotik s přenosem až 25Gbps, do šachet SFP+

    Cena na dotaz
     
     

    Originální propojovací kabel Mikrotik s přenosem až 25Gbps, do šachet SFP+

    Cena na dotaz
     
     

    UDC-2 je propojovací kabel 2m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

    Cena na dotaz
     
     

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Bal

    Cena na dotaz
     
     

    Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Automatické vyjednávání poloduplexního / plně duplexního režimu přenosu Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení Prodlužuje dosah optického vedení až na 20 k

    Cena na dotaz
     
     

    Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Automatické vyjednávání poloduplexního / plně duplexního režimu přenosu Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení Prodlužuje dosah optického vedení až na 20 k

    Cena na dotaz
     
     

    14 přihrádek až pro 14 média konvertorů Volitelný redundantní napájecí zdroj pro zajištění nepřetržitého a spolehlivého provozu Vyměnitelné za provozu; snadná a rychlá výměna konvertoru Dva chladicí větráky pro lepší ventilaci 14slotové rackové šasi

    Cena na dotaz
     
     

    1 port RJ45 10/100/1000 Mbit/s s automatickým vyjednáváním podporující Auto MDI/MDIX Automatické vyjednávání poloduplexního / plně duplexního režimu přenosu Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení Prodlužuje do

    Cena na dotaz
     
     

    1 port RJ45 10/100/1000 Mbit/s s automatickým vyjednáváním podporující Auto MDI/MDIX Automatické vyjednávání poloduplexního / plně duplexního režimu přenosu Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení Prodlužuje do

    Cena na dotaz
     
     

    MiniGBIC/SFP WDM Modul TP-LINK SM321B slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá pro vysílání

    Cena na dotaz
     
     

    MiniGBIC/SFP WDM Modul TP-LINK SM321A slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá pro vysílání

    Cena na dotaz
     
     

    Media konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem 9 V - verze

    Cena na dotaz
     
     

    Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 550 m. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 850 nm. Napájení externím napájecím adaptérem 9

    Cena na dotaz
     
     

    Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem

    Cena na dotaz
     
     

    Media konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 20 km. Optický port má 1 SC konektor (přenos po 1 vláknu), media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm pro příjem a 1550 nm pro vys

    Cena na dotaz
     
     

    Media konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 20 km. Optický port má 1 SC konektor (přenos po 1 vláknu), media konvertor využívá vlnové délky 1550 nm pro příjem a 1310 nm pro vys

    Cena na dotaz
     
     

    Media konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 20 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1300 nm. Napájení externím napájecím adaptérem 9 V - verz

    Cena na dotaz
     
     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)