0
Košík je prázdný
0

    Optické převodníky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    109 produktů
    6 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps. Tento kabel má délku 1 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých spojení mezi switchy či routery, které poskytují rychlos

    353 Kč 

    bez DPH

    427 Kč 

    s DPH

    XS+85LC01D je multimode SFP/SFP+SFP28 modul s maximální propustností 25 Gbps, podporující i nižší rychlosti 1 Gbps i 10 Gbps s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 100m. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od M

    1 062 Kč 

    bez DPH

    1 285 Kč 

    s DPH

    MultiMode 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 550m.

    Cena na dotaz
     
     

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    Cena na dotaz
     
     

    Základní optický převodník dvouvláknový s DMI diagnostikou na 20km s vlnovou délkou 1310nm. Tento převodník lze použít při teplotách -40°C +85°C

    Cena na dotaz
     
     

    SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, Cisco kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24

    Cena na dotaz
     
     

    MikroTik FTC11XG není jen obyčejný venkovní převodník 10Gb portu Optika/metalika.   Tento model má v sobě standardní MikroTik SwitchOS lite, který Vám umožní například tyto úkoly:   - S

    Cena na dotaz
     
     

    MikroTik XQ+CM0000-XS+ Je ekonomický převodník z portů QSFP28 na SFP28. To vám umožňí použití modulů SFP+, SFP28  s propustností 25G/10G/1G v portech QSFP28 100G/40G. Efektivní řešení pro rozšíření vašeho CRS50

    Cena na dotaz
     
     

    Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps. Tento kabel má délku 0,5 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých spojení mezi switchy či routery, které poskytují rychl

    Cena na dotaz
     
     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)