0
Košík je prázdný
0

    Optické prvky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    565 produktů
    29 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    159 Kč 

    bez DPH

    192 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor LC/PC, délka 1 m.

    42 Kč 

    bez DPH

    50 Kč 

    s DPH

    Duplexní optický transciever SFP+ s DMI diagnostikou. Vzdálenost: 10km a možnost použití při teplotách -20°C až + 70°C

    494 Kč 

    bez DPH

    598 Kč 

    s DPH

    Zjímavá cena- Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/PC.

    146 Kč 

    bez DPH

    177 Kč 

    s DPH

    BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr

    194 Kč 

    bez DPH

    235 Kč 

    s DPH

    BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr

    212 Kč 

    bez DPH

    257 Kč 

    s DPH

    UBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor, jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE. Oproti první generaci zvládne odolat většímu rozsahu teplot (-40 až 60°C).

    786 Kč 

    bez DPH

    951 Kč 

    s DPH

    Adapter pro spojku ST simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone)

    20 Kč 

    bez DPH

    24 Kč 

    s DPH

    SFP+ 1vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s konektory LC. Délka linky může být maximálně 10km, modul využívá vlnové délky 1270 nm. Napájení modulu j

    1 112 Kč 

    bez DPH

    1 346 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    SFP+ 1vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s konektory LC. Délka linky může být maximálně 10km, modul využívá vlnové délky 1330nm. Napájení modulu je

    1 112 Kč 

    bez DPH

    1 346 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

    582 Kč 

    bez DPH

    704 Kč 

    s DPH

    Venkovní spojka pro propojení nebo odbočení optických kabelů (tras) s kapacitou max. 48 vláken. Spojka obsahuje 2 kazety každá pro max. 24 optických vláken. Spojka ve venkovním provedení s krytím IP68 je určena k přímému uložení do země. Spojka má 4 kabe

    822 Kč 

    bez DPH

    995 Kč 

    s DPH

    VFL (visual fault locator) je speciálně navržen pro technické pracovníky, kteří potřebují efektivní a ekonomický nástroj pro sledování vlákna, směrování vláken a kontrolu kontinuity v optických sítích. S pomocí VFL lze najít zarážky, špatné spojení, ohýbá

    1 620 Kč 

    bez DPH

    1 960 Kč 

    s DPH

    Čistící bezchloupkové kapesníčky Kimberly Clark KIMWIPES (280 ks), rozměr 4.4"x8.4"

    117 Kč 

    bez DPH

    142 Kč 

    s DPH

    Čistící tyčinky s vatovým smotkem (25 ks)

    107 Kč 

    bez DPH

    129 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový pigtail 50/125um, délka 1 m s konektorem ST.

    34 Kč 

    bez DPH

    41 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový pigtail 50/125um, délka 1 m s konektorem SC.

    35 Kč 

    bez DPH

    42 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový pigtail 50/125um, délka 1 m s konektorem LC.

    56 Kč 

    bez DPH

    68 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový pigtail 62,5/125um, délka 1 m s konektorem ST.

    39 Kč 

    bez DPH

    47 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový pigtail 62,5/125um, délka 1 m s konektorem SC.

    34 Kč 

    bez DPH

    41 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)