0
Košík je prázdný
0

    Optické prvky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    558 produktů
    28 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Tlustostěnná mikrotrubička 7/4 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 12 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optický

    6 Kč 

    bez DPH

    8 Kč 

    s DPH

    Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

    8 Kč 

    bez DPH

    9 Kč 

    s DPH

    Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ, poloměr ohybu 1,5-3 cm

    11 Kč 

    bez DPH

    13 Kč 

    s DPH

    Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

    13 Kč 

    bez DPH

    15 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Tlustostěnná mikrotrubička 14/10 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 144 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků opti

    13 Kč 

    bez DPH

    15 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový 12 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel Flat Drop FTTx, METRÁŽ. Kabel má obdélníkový průřez a obsahuje 1 gelovou trubičku s vlákny a 2 dielektrické tahové prvky. Kabel je určen pro samonosnou montáž závěsem, položen

    16 Kč 

    bez DPH

    19 Kč 

    s DPH

    Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou

    6 Kč 

    bez DPH

    7 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m.

    35 Kč 

    bez DPH

    43 Kč 

    s DPH

    Plastová záslepka do optické vany do otvoru SC

    3 Kč 

    bez DPH

    4 Kč 

    s DPH

    Spojka SC/PC Single-mode, simplex.

    16 Kč 

    bez DPH

    20 Kč 

    s DPH

    Tenkostěnná mikrotrubička 7/5,5 mm z HDPE materiálu pro použití v HDPU trubkách. Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 24 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optických vláken. Mikr

    5 Kč 

    bez DPH

    5 Kč 

    s DPH

    Kotva/držák/úchytka pro samonosný optický kabel Drop FTTx o průměru 2 - 6 m s plastovým, rozpojitelným okem pro uchycení ke zdi nebo ke sloupu. Kotva je dielektrická (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kabelu) a vyznačuje se velkým poloměrem ohybu

    52 Kč 

    bez DPH

    63 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

    566 Kč 

    bez DPH

    684 Kč 

    s DPH

    Tlustostěnná mikrotrubička 10/6 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 24 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optick

    7 Kč 

    bez DPH

    8 Kč 

    s DPH

    Spojka LC Single-mode, duplex.

    39 Kč 

    bez DPH

    47 Kč 

    s DPH

    Zjímavá cena- Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/PC.

    131 Kč 

    bez DPH

    159 Kč 

    s DPH

    Jednovláknový optický transciver SFP+ s DMI diagnostikou. Možnost použití při teplotách -20°C + 70°C

    618 Kč 

    bez DPH

    748 Kč 

    s DPH

    Jednovláknový optický transciver SFP+ s DMI diagnostikou. Možnost použití při teplotách -20°C + 70°C

    618 Kč 

    bez DPH

    748 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    132 Kč 

    bez DPH

    160 Kč 

    s DPH

    Plastová záslepka do optické vany do otvoru SC duplex

    3 Kč 

    bez DPH

    4 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)