0
Košík je prázdný
0

    Optické prvky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    722 produktů
    37 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125.

    Cena na dotaz
     

    -11%

     

    Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

    Cena na dotaz
     
     

    Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou

    Cena na dotaz
     
     

    Ochrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou

    Cena na dotaz
     
     

    Jednovláknový optický transciver SFP+ s DMI diagnostikou. Možnost použití při teplotách -20°C + 70°C

    Cena na dotaz

    Snížená cena

    Související produkty

     

    Jednovláknový optický transciver SFP+ s DMI diagnostikou. Teplotní použitelnost: -20°C + 70°C

    Cena na dotaz

    Snížená cena

    Související produkty

     

    Duplexní optický transciever SFP+ s DMI diagnostikou. Vzdálenost: 20km a možnost použití při teplotách -20°C až + 70°C

    Cena na dotaz

    Snížená cena

    Související produkty

     

    Optický pigtail IPM SM   - Vlákno: SM 9/125um - K

    Cena na dotaz
     
     

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

    Cena na dotaz
     
     

    Optická zásuvka FTTH v bílém plastovém provedení je ideálním ukončením optických vláken v FTTH aplikacích. V zásuvce jsou 2 pozice pro optické spojky SC/E2000 Simplex nebo LC Duplex. Vrchní kryt je pouze nacvakávací, součástí balení jsou záslepky pro nevy

    Cena na dotaz
     
     

    Optický pigtail IPM SM   - Vlákno: SM 9/125um - Konektor: SC/PC, - Délka: 1m   Pigtail je vyroben z optického vlákna G.657A2

    Cena na dotaz
     
     

    Optický převodník WDM, plně kompatibilní s Cisco (MikroTik, UBNT, TP-Link) zařízeními. Tento převodník umožňuje efektivní přenos dat pomocí technologie multiplexování různých vlnových délek na jednom optickém vláknu. Tento model je navržen pro vlnovou

    Cena na dotaz
     
     

    IPM Spojka LC/UPC Single-mode, duplex

    Cena na dotaz
     
     

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický SFP převodník s vlnovou délkou TX1550 na 20km

    Cena na dotaz
     
     

    Podrobnosti o produktuZařazení produktu DATACOM LC-LC 09/125 SM 0,5m duplex Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku (např. optická vana, optický rozvaděč, ...) s aktivním optickým prvkem (např. switch, převodník, ...) Konekt

    Cena na dotaz
     
     

    BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 3 km, modul využívá pr

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     

    BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 3 km, modul využívá pr

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • N

      Novinka (není známá přesná cena)

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)