0
Košík je prázdný
0

    SFP Modul 1,25 Gbps, WDM, 1000BX SM, LC, 20 km, Tx 1550 nm, Cisco compatible

    SFP BiDi 1,25 Gbps,SM,LC,20 km, 1550 nm
     
    Výrobce
    OFIBER
    Kód

    173008

    Part No.

    IPMPB-5324L-L2C

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    367 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    444 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá pro vysílání vlnové délky 1550 nm a pro příjem 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul vyhovuje RoHS. Modul je kompatibilní se Cisco zařízeními.

      Hlavní vlastnosti:
      - SFP BiDi Modul
      - 1x 1000Base-BX optický port s podporou full duplexního módu
      - Délka trasy: 20 km
      - Dual data-rate of 1,25 Gbps/1,063 Gbps
      - Single-mode vlákno 9/125 µm
      - Vlnová délka: Tx:1550 nm: Rx: 1310 nm
      - Rozsah pracovních teplot: 0 až 70°C
      - Transmiter power: -3 až -9 dBm
      - Reciever sensitivity: -23 dBm
      - Power Budget: 7 dB
      - Reciever overload: -3 dBm
      - Vysílač: DFB (Distributed Feedback) laser
      - Spektrální šířka: 4 nm
      - Detektor: PIN dioda

      Porty:
      1x 1000Base-BX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 1x LC (Simplex)

      Podporované standardy:
      IEEE 802.3ah-2004 1000BASE-BX, Gigabit Ethernet, Fiber Channel, SONET OC-24-LR-1

      Napájení:
      3,3 V Interní z SFP portu

      Technické parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Single mode
      Kompatibilita Cisco
      Konektor (Druh) LC
      Přenosová rychlost 1.25Gbps
      Typ přenosu 1 vlákno
      Vlnová délka (nm) 1550
      Vzdálenost (km) 20

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Single mode
      Kompatibilita Cisco
      Konektor (Druh) LC
      Přenosová rychlost 1.25Gbps
      Typ přenosu 1 vlákno
      Vlnová délka (nm) 1550
      Vzdálenost (km) 20