0
Košík je prázdný
0

    SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nm

    SFP 1,25 Gbps,SM,2xLC,20 km, DMI,1310 nm
     
    Výrobce
    OFIBER
    Kód

    173025

    Part No.

    IPMP-3124-L2C

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    334 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    404 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      SFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul vyhovuje RoHS. Modul je kompatibilní se Cisco zařízeními.

      Hlavní vlastnosti:
      - SFP Modul
      - 1x 1000Base-LX optický port s podporou full duplexního módu
      - Délka trasy: 20 km
      - Dual data-rate of 1,25 Gbps/1,063 Gbps
      - Single-mode vlákno 9/125 µm
      - Vlnová délka: 1310 nm
      - Rozsah pracovních teplot: 0 až 70°C
      - Transmiter power: -3 až -9 dBm
      - Reciever sensitivity: -23 dBm
      - Power Budget: 13 dB
      - Reciever overload: 0 dBm
      - Vysílač: FP laser
      - Spektrální šířka: 4 nm
      - Detektor: PIN dioda

      Porty:
      1x 1000Base-LX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2x LC (Duplex)

      Podporované standardy:
      IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, Fiber Channel, SONET OC-24-LR-1

      Napájení:
      3,3 V Interní z SFP portu

      Technické parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Single mode
      Kompatibilita Cisco
      Konektor (Druh) LC
      Přenosová rychlost 1.25Gbps
      Typ přenosu 2 vlákna
      Vlnová délka (nm) 1310
      Vzdálenost (km) 20

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Single mode
      Kompatibilita Cisco
      Konektor (Druh) LC
      Přenosová rychlost 1.25Gbps
      Typ přenosu 2 vlákna
      Vlnová délka (nm) 1310
      Vzdálenost (km) 20