0
Košík je prázdný
0

    SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000SX, HP, MM, LC, 550/300 m, 850 nm

    SFP 1,25 Gbps,MM,2xLC,550 m, 850 nm HP
     
    Výrobce
    OFIBER
    Kód

    173135

    Part No.

    IPMP-8524-S5C-HP

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    366 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    443 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      SFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 550/300 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul vyhovuje RoHS. Modul je kompatibilní s HP zařízeními.

      Hlavní vlastnosti:
      - SFP Modul
      - 1x 1000Base-SX optický port s podporou full duplexního módu
      - Délka trasy: 550 m pro vlákno 50/125 um, 300m pro vlákno 62,5/125 um
      - Dual data-rate of 1,25 Gbps/1,063 Gbps
      - Multi-mode vlákno 50/125 µm nebo 62,5/125 µm
      - Vlnová délka: 850 nm
      - Rozsah pracovních teplot: 0 až 70°C
      - Transmiter power: -3,5 až -9,5 dBm
      - Reciever sensitivity: -18 dBm
      - Power Budget: 8 dB
      - Reciever overload: 0 dBm
      - Vysílač: VCSEL laser
      - Spektrální šířka: 0,85 nm
      - Detektor: PIN dioda

      Porty:
      1x 1000Base-SX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2x LC (Duplex)

      Podporované standardy:
      Gigabit Ethernet, Fiber Channel

      Napájení:
      3,3 V Interní z SFP portu

      Technické parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Multi mode
      Kompatibilita HP
      Konektor (Druh) LC
      Přenosová rychlost 1.25Gbps
      Typ přenosu 2 vlákna
      Vlnová délka (nm) 850

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Multi mode
      Kompatibilita HP
      Konektor (Druh) LC
      Přenosová rychlost 1.25Gbps
      Typ přenosu 2 vlákna
      Vlnová délka (nm) 850