0
Košík je prázdný
0

    SFP+ WDM Transceiver 10 Gbps, SM, LC, 10 km, Tx 1270, Rx 1330 Cisco compatibile

    WDM SFP+ LC 10km

    Speciální nabídka

    Výrobce
    IPMEDIA
    Kód

    100038

    Part No.

    GBP-2733192-LRC

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    1 112 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    1 346 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      SFP+ 1vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s konektory LC. Délka linky může být maximálně 10km, modul využívá vlnové délky 1270 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul vyhovuje RoHS. Modul je kompatibilní s Cisco zařízeními.

      Hlavní vlastnosti:
      - SFP+ Modul
      - 1x 10GBase-LX optický port simplex módu
      - Délka trasy: 10km
      - Single-mode vlákno 9/125 µm
      - Vlnová délka: 1270 nm
      - Fiber Channel 10G, 8.5G, 4.25G, 2.125G, 1.0625G
      - Rozsah pracovních teplot: -40 až 70°C
      - Transmiter power: -3 až -9 dBm
      - Reciever sensitivity: -23 dBm
      - Power Budget: 13 dB
      - Reciever overload: 0 dBm
      - Vysílač: FP laser
      - Spektrální šířka: 4 nm
      - Detektor: PIN dioda

      Porty:
      1x 10GBase-LX optický port s automatickou detekcí simplex módu připojeného zařízení, konektor 1x LC

      Podporované standardy:
      Optical interface compliant to IEEE 802.3ae

      Napájení:
      3,3 V Interní z SFP+ portu

      Technické parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Single mode
      Kompatibilita Cisco
      Konektor (Druh) LC
      Přenosová rychlost 10Gbps
      Typ přenosu 1 vlákno
      Vlnová délka (nm) 1330
      Vzdálenost (km) 10

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Single mode
      Kompatibilita Cisco
      Konektor (Druh) LC
      Přenosová rychlost 10Gbps
      Typ přenosu 1 vlákno
      Vlnová délka (nm) 1330
      Vzdálenost (km) 10