0
Košík je prázdný
0

    Routery

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    51 produktů
    3 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    RouterBoard Mikrotik RB750Gr3 je boxový router s 5 Gigabitovými Ethernet porty založený na MikroTik RouterOS Level4. Router v plastovém case disponuje 5 LAN porty 10/100/1000 Mbps z nichž jeden umožňuje proprietární napájení po Ethernetu PoE. Router není

    1 162 Kč 

    bez DPH

    1 405 Kč 

    s DPH

    RouterBoard Mikrotik RB960PGS je boxový router s 5 gigabitovými ethernet porty založený na MikroTik RouterOS Level4, který oproti RB750 přídává 1 USB port a 24 V PoE výstup na 4 LAN portech. Router v plastovém case disponuje 5 LAN porty 10/100/1000 Mbps

    1 652 Kč 

    bez DPH

    1 998 Kč 

    s DPH

    Indoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n a 5GHz 802.11ac MikroTik MIMO s duální integrovanou anténou.

    970 Kč 

    bez DPH

    1 173 Kč 

    s DPH

    Miniaturní Indoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n MikroTik s integrovanou anténou.

    566 Kč 

    bez DPH

    684 Kč 

    s DPH

    Indoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n MikroTik MIMO s duální integrovanou anténou.

    479 Kč 

    bez DPH

    579 Kč 

    s DPH

    Indoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n MikroTik MIMO s duální integrovanou anténou.

    445 Kč 

    bez DPH

    538 Kč 

    s DPH

    RouterBoard Mikrotik RB960PGS-PB je založen na platformě RB960PGS s 5 Gigabitovými ethernet porty založený na MikroTik RouterOS Level4 a 24 V PoE výstup na 4 LAN portech. Router v plastovém case disponuje 5 LAN porty 10/100/1000 Mbps z nichž jeden umožňu

    1 963 Kč 

    bez DPH

    2 375 Kč 

    s DPH

    EdgeRouter X-SFP (ER-X-SFP) je vhodný všude, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. EdgeRouter X-SFP je výkonný router z produktové řady EdgeMAX. Je vybaven 5x Gigabitovými eth

    1 880 Kč 

    bez DPH

    2 274 Kč 

    s DPH

    Novinka od společnosti Ubiquiti, která se rozhodla přijít na trh s řešením pro pasivní optické sítě. Tento terminál je schopen obsloužit až 1024 klientů do max. vzdálenosti 20km. Terminál obsahuje 8 GPON portů + 2 SFP+ porty s 10Gbps uplinkem. Tato jednot

    38 192 Kč 

    bez DPH

    46 212 Kč 

    s DPH

    UFiber Nano je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat ke koncovému uživateli. Je vybavena informačním LED displejem s údaji o aktuální propustnosti a portem SC/APC pro připojení optického vlákna. Dohled a správa nad jednotkami Nano pr

    1 752 Kč 

    bez DPH

    2 119 Kč 

    s DPH

    Vnitřní/venkovní spoj Mikrotik v 60GHz pásmu umožňující spojení až na 250m

    4 005 Kč 

    bez DPH

    4 845 Kč 

    s DPH

    externí napájecí zdroj.

    1 524 Kč 

    bez DPH

    1 843 Kč 

    s DPH

    Mikrotik USB klíčenka, která Vám umožňují bezdrátovou správu sítě. Pomocí této klíčenky kterou propojíte do jakéhokoliv Routerbordu s USB vstupem se dostanete do konfigurace. Následně poté se připojíte skrze bezdrátovou síť do této konfigurace. Díky takto

    425 Kč 

    bez DPH

    514 Kč 

    s DPH

    Ubiquiti Networks sjednotilo bezpečnostní bránu, směrovač dat a zabezpečení sítě. UniFi Security Gateway kombinuje pokročilé bezpečnostní funkce s vysokým výkonem routování v kompaktním a cenově dostupném řešení. Tento malý směrovač umožňuje až 1 milion p

    2 835 Kč 

    bez DPH

    3 430 Kč 

    s DPH

    EdgeRouter X je vhodný všude, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. EdgeRouter X je výkonný router z produktové řady EdgeMAX. Je vybaven 5x Gigabitovými ethernetovými porty a

    1 243 Kč 

    bez DPH

    1 503 Kč 

    s DPH

    Indoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n a 5GHz 802.11ac MikroTik MIMO s duální integrovanou anténou.

    1 524 Kč 

    bez DPH

    1 843 Kč 

    s DPH

    Indoor přístupový bod/router 2,4 a 5 GHz 802.11b/g/n/ac

    1 851 Kč 

    bez DPH

    2 239 Kč 

    s DPH

    RouterBoard Mikrotik hEX s je boxový router s 5 Gigabitovými Ethernet porty 1 SFP portem a 1 portem USB typu A, založený na MikroTik RouterOS Level4. Router v plastovém case disponuje 5 LAN porty 10/100/1000 Mbps z nichž jeden umožňuje proprietární napá

    1 355 Kč 

    bez DPH

    1 639 Kč 

    s DPH

    UFiber OLT 4 nabízí 4 GPON porty a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 512 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Co se konektorů týče, UF-OLT-4 má kromě 4 GPON portů také 1 SFP+ port s rychlostí 1/10G, jeden ethernetový por

    24 192 Kč 

    bez DPH

    29 272 Kč 

    s DPH

    Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení.Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách - přip

    1 147 Kč 

    bez DPH

    1 387 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)