0
Košík je prázdný
0

    Switch Mikrotik RB260GSP, 5x 1Gb port, 1x SFP port, 4x PoE out

    Switch Mikrotik RB260GS SwOS
     
    Výrobce
    Mikrotik
    Kód

    170061

    Part No.

    CSS106-1G-4P-1S

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    1 162 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)
    Vaše cena  s RP*
    1 164 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    1 408 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Switch Mikrotik RB260GSP je malý Gigabitový SWITCH v plastovém case s 5 metalickými GB porty a 1x GB SFP slotem. Vzhledem k tomu že se jedná o switch běží na něm Sw OS (SwitchOS) pro konfiguraci - tento SwOS umožňuje využít a nastavovat všechny funkcionality dané použitým chipem. Switch má napájení PoE nebo externím napájecím zdrojem a management pomocí web rozhraní. Mimo základní funkce běžné pro managovatelné switche SwOS nabízí možnost konfigurovat port-to-port forwarding, MAC filtrování, VLANy, omezování rychlostí a nastavování některých informaci v MAC nebo IP hlavičkách paketů.

      Hlavní vlastnosti:
      Atheros Switch chip
      Procesor: Taifatech TF470
      Paměť SRAM: 96 kB
      LED signalizace: Power LED, NAND LED, 5 Ethernet port LED
      Podpora PoE napájení
      PoE out: Na portech 2-5

      Software:
      MikroTik SwOS

      Porty:
      5x LAN 10/100/1000 Base-T Gigabit Ethernet port Auto MDI/X, konektor RJ-45, podpora PoE na konektoru LAN1-5( proprietární)
      1x Gigabit SFP port

      Management:
      Local/Remote - Web management

      Napájení:
      Jack: 8 - 30 V DC
      PoE: 8 - 30 V DC na portu LAN1
      Spotřeba: maximálně 6 W

      Pracovní podmínky:
      Teplota: -25° až +65°C
      Vlhkost: relativní vlhkost max. 70% (non-condensing)

      Rozměry:
      11,3 x 13,8 x 2,9 cm

      Hmotnost:
      212 g

      Technické parametry

      Fyzická specifikace

      Druh instalace Vnitřní - indoor
      Provedení Desktop

      Napájení

      PoE standard PoE out passive
      Typ napájení DC Jack, Passive PoE

      Porty / konektory

      10/100/1000 Ethernet ports (počet) 5
      PoE výstup (počet portů) 4

      Software

      Managment Ano
      Operační systém Switch OS

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Fyzická specifikace

      Druh instalace Vnitřní - indoor
      Provedení Desktop

      Napájení

      PoE standard PoE out passive
      Typ napájení DC Jack, Passive PoE

      Porty / konektory

      10/100/1000 Ethernet ports (počet) 5
      PoE výstup (počet portů) 4

      Software

      Managment Ano
      Operační systém Switch OS

      Související dokumenty

      Processor Taifatech TF470
      Taifatech_TF470_DS.pdf
      Datasheet
      RB260GSP.pdf

      Související produkty

      MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

      738 Kč 

      bez DPH

      893 Kč 

      s DPH

       

      sestava

      Propojovací kabel Mikrotik délky 5m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS a CCR od značky Mikrotik. Hlavní vlastnosti: - SFP/SFP+ - Délka: 5m - Latentnost: 10Gb - Specifikace: SFP+

      1 045 Kč 

      bez DPH

      1 264 Kč 

      s DPH